"כמו בסרטים, הסכין הייתה נעוצה בלב": פוענח רצח הבן המאומץ במכבים

רצח הבן המאומץ: "כמו בסרטים, הסכין הייתה נעוצה בלב"
פרטים נוספים על הרצח במכבים סמוך למודיעין בחודש שעבר לקראת כתב אישום נגד שי בלום בגין הרצח של בנו המאומץ עומרי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הרצח במכבים
צילום: ללא

לקראת הגשת כתב אישום נגד האב שרצח את בנו המאומץ במכבים סמוך למודיעין בחודש שעבר, פורסמו היום (שלישי) פרטים נוספים מהחקירה. גורם המעורב בחקירה סיפר: "הוא ירה בבנו שמונה כדורים ודקר אותו. כמו בסרטים, הסכין הייתה נעוצה בלב".

שבע דקות עברו מהרגע שיצאו שי ועומרי לחורשה ועד שהאב התקשר לדווח שירה בבנו. סך הכול ירה שי שמונה כדורים בעומרי, שישה מהם מהגב, ודקר אותו פעמיים, כאשר בפעם השנייה השאיר את הסכין נעוצה בליבו. כל הממצאים הללו מובילים לכתב אישום בגין רצח.

האב, שי בלום, טען בחקירתו להגנה עצמית וכי הבן תקף אותו בסכין ואיים על חייו: "הלכתי עם הבן לחורשה מאחורי הבית כדי להרגיע אותו. אמרתי לו שהוא לא חייב להישאר בבית אם הוא לא רוצה. נתתי לו 400 שקלים לנסוע לאילת או לאן שירצה וביקשתי שייקח את התרופות שלו כדי שלא יסתבך. הוא אמר לי שהוא לא רוצה עוד שיחות כאלה ושהוא יעשה מה שהוא רוצה, ואז שלף סכין והתקרב לדקור אותי. שלפתי אקדח ויריתי בו. הוא המשיך להתקדם לעברי אז המשכתי לירות עד שנפל". למרות גרסתו, הסעיף שמייחסים לו הוא רצח בנסיבות מחמירות לאחר תכנון. במשטרה טוענים בהמשך לפרסום בכאן חדשות לפני שלושה שבועות כי על אף תלונת האב במשטרה על הבן שבוע לפני הרצח, לא עלה חשד למסוכנות הבן.

 

הפופולריים