בן 7 נפצע קשה מירי בחצר ביתו; חשד שנפגע מירי אחיו

בן 7 נפצע קשה מירי בחצר ביתו; חשד שנפגע מירי אחיו
מוחמד אלעתיק נפגע בחזהו ופונה לבית החולים. אחיו סיפר: "הוא שיחק לידי ואמר לי 'תראה מה קרה לי ביד', ראיתי דם ולקחתי אותו לאמבולנס"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מוחמד אלעתיק, הילד שנפצע מירי ברהט ב-31.08.23
צילום: ללא

מוחמד אלעתיק, בן 7 מרהט, נורה היום (חמישי) בזמן ששיחק בחצר ביתו ונפצע קשה. הקליע פגע בחזהו והוא פונה לבית החולים סורוקה כשהוא בהכרה מלאה. במשטרה נבדק החשד כי מוחמד נפגע מירי של אחיו. 

אחיו של מוחמד, שאדי, סיפר: "הוא שיחק לידי בחצר של הבית. נפל עליו מהאוויר כדור. הוא אמר לי שאדי, תראה מה קרה לי ביד. ראיתי דם ולקחתי אותו לאמבולנס. ראיתי את זה קורה מול העיניים, אני בקושי יכול לדבר".

אביו של הילד, סאלם, אמר: "ישנתי והבנות שלי אמרו שמוחמד נפצע. קמתי משינה וראיתי שיש לו פצע ירי בבטן. זה נכנס ויצא. לקחתי למד"א. חסמתי לו את הפצע. הוא היה בהכרה מלאה וסיפר שהוא לא ידע איך זה קרה. הילד פחד, זה ברור. אין פיתרון לבעיה הזו. אתה לא יכול לצאת מהבית לשבת בגינה. במיוחד בלילה".

"הממשלה לא עושה כלום לצערי הרב", המשיך סאלם. "אני נהג משאית, עבדתי בכל המדינה, מכיר את כולם, והממשלה לא עושה דבר. חס וחלילה אם הנשק היה פוגע ביהודי המשטרה הייתה פועלת מייד. אם זה ברהט, היא לא עושה דבר. זו האמת. תוך שבוע אפשר לרוקן את רהט מנשק. כל יום שכונה. אבל כל עוד זה לא פוגע ביהודים הכל בסדר".

האמא סיפרה: "זה קשה מאוד, בעבר כבר היו יריות בשכונה, ופתאום אומרים לי 'מחמד נפצע'. לקחו אותו מיד לקופת חולים. אני מפחדת כשהוא יוצא לשחק רחוק מהבית, אבל בחצר לא פחדתי. כולנו היינו בבית כשזה קרה". פראמדיק מד"א נאגיב סאנע סיפר: "הביאו אלינו ילד שהיה בהכרה וסבל מפציעה חודרת בגופו. מיד העלינו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך מתן טיפול רפואי כשמצבו קשה".

הפופולריים