אשתו של השוטר שנפצע בהפגנות: "לא הספיק לחשוב - והם תקפו אותו"

אשתו של השוטר שנפצע בהפגנות: "לא הספיק לחשוב - והותקף"
רינת סלמאן, שבעלה הותקף בידי אריתראים אתמול סיפרה כי הוא בכלל שוטר מנהלי, והוא הותקף בכניסה לתחנת המשטרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: איי-פי

רינת סלמאן, שבעלה השוטר אבי נפצע בהפגנות האריתראים בתל אביב סיפרה היום (ראשון) בתוכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב מה עבר על בעלה: "הוא יצא מתחנת המשטרה וקלט חמישה אריתראים. הוא לא הספיק מה לעשות והם תקפו אותו. הוא בכלל שוטר מנהלי וזה תפס אותו ממש בכניסה לתחנה".

האזינו לריאיון המלא בכאן רשת ב

רינת התייחסה למצבו של בעלה: "אבי עבר ניתוח קשה בראש, הוציאו לו גוף זר, חתיכה מגזייה שנכנסה לו לגולגולת ונזרקה לעברו בידי אריתראי. עוד כמה חודשים הוא יצטרך להתקין שתל. הוא התעורר אבל לא מבין מה קרה, למה הוא צריך להיות בבית החולים ורק זוכר שהוא ראה אותם".

העצם שהוצא מראשו של השוטר אבי סלמאן

בעקבות ההתפרעויות החמורות שהיו אמש בתל אביב, ראש הממשלה בנימין נתניהו יכנס היום במשרדו דיון משפטי של צוות שרים מיוחד, שייבחן נקיטת אמצעים נגד המהגרים מאריתריאה שהשתתפו בהפרות הסדר. בין היתר, הצוות ידון באפשרות לגרש את מי שהשתתף בהתפרעויות.

ביום הקרב אתמול נפצעו כ-170 בני אדם, עשרות מהם אנשי משטרה. נזק רב נגרם לבתי עסק, לכלי רכב ולתשתיות. מפכ"ל המשטרה יעקב שבתאי הגן על החלטת שוטרים לפתוח באש חיה ואמר כי "לא הייתה להם ברירה". לדבריו, נחיל של אלפי אנשים זרם בתוך רחוב צר, השוטרים נצמדו עם הגב לקיר וההמון עמד לעלות עליהם. המחלקה לחקירות שוטרים פתחה בחקירה ובבמשטרה בודקים את האפשרות שהיה ירי גם בין המפגינים לבין עצמם.

הפופולריים