"הוא תלמיד תיכון בגיר": השיחה שחשפה את ההתכתבויות של קליין

"הוא תלמיד תיכון בגיר": השיחה שחשפה את המנהל קליין
המנהל המוכר הודה בשיחה עם כאן חדשות, לא רק שאינו נוטל אחריות לקשרים שניהל עם תלמידים חרף הפערים הניכרים, הוא אף טען בתוקף כי התלמיד הוא זה שיזם את הקשר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אודי קליין
צילום: פייסבוק

מנהל בית הספר לאומנויות בתל אביב, אודי קליין, נאלץ להודיע שהוא יוצא לחופשה, לאחר שדווח על קשריו האינטימיים עם תלמידים. כפי שפורסם היום (שני) בחדשות הערב בכאן 11, קליין אישר בשיחה עם כאן חדשות כי הוא קיים התכתבויות מיניות עם תלמיד - והוא אינו רואה בכך פסול.

"קודם כל הוא לא תלמיד שלי. הוא לא תלמיד שמעולם היה תלמיד שלי. יש בינינו קשר אישי במסגרת התכתבויות מקצועיות", אמר קליין. "הסיפור הספציפי הזה, זה לא קשור לתפקידי, אין שם שום דבר שנראה לי לא תקין, הוא תלמיד תיכון בגיר, לא חושב שהיה משהו לא תקין בקשר בינינו", הוסיף מנהל בית הספר. 

קליין הסביר כי התלמיד הוא זה שיזם את הקשר ביניהם. "היה סוג של קשר שבא מהכיוון שלו ונעצר על ידי באיזה שהוא שלב. לא בגלל שאני חושב שזה לא זה, אלא בגלל שלא התאים, שזה עבר לכיוונים שאני לא חשבתי שצריך ללכת אליהם, ובזאת זה נגמר", הבהיר.

למרות הטענות נגדו, ולמרות ההודעה שהוציא במטרה להבהיר כי הפרסומים עליו שקריים. בשיחה עם כאן חדשות לא הסתיר קליין דבר. "לא מרגיש שעשיתי משהו שהוא לא לעניין, או שהוא לא בסדר, או שהוא פוגע במי מהנוכחים. הרמיזות האלה שאני מנצל את כוחי המקצועי והזה, אני באמת דוחה אותן מכל וכל את הרמיזות האלה. אני מנהל בית ספר לא באותה העיר ולא באותו בית ספר אחר לחלוטין".

בסיום השיחה עימו, קליין היה נחוש להבהיר כי הוא זה שחדל את הקשר עם התלמיד. "משהו בצורת הקשר ובצורה שבה הוא. התנהלות התכתובת הזאת, התנהלות הקשר הזה, לא התאים לי. במידה מסוימת הרגשתי שזה לא נכון", סיפר. 

הפופולריים