מנהל בי"ס בתל אביב שנחשד שקיים קשרים אינטימיים עם קטינים: "יוצא לחופשה"

מנהל בי"ס שנחשד שקיים קשרים עם קטינים: "יוצא לחופשה"
מנהל בית הספר לאומניות בת"א, אודי קליין הודיע למנהלת המחוז על החלטתו. זאת בעקבות חשד שקיים קשרים אינטימיים עם שני קטינים • קליין לצוות בית הספר: "אתם יודעים שלא אעשה דבר כדי לפגוע במי מכם או במי מתלמידינו. לא פעלתי באופן שאינו הולם ולא עשיתי דבר כדי לפגוע באיש"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בית ספר
צילום: פלאש 90

מנהל בית הספר לאומניות בת"א, אודי קליין, הודיע היום (שני) למנהלת מחוז תל אביב על יציאתו לחופשה. זאת בעקבות חשד לקשרים אינטימיים עם נער בן 17 שהיו בעבר תלמיד שלו ונער נוסף. הפשרה נחשפה לראשונה בחדשות 12.

מנהל בית הספר לאומניות, יצא בהודעה לצוות בית הספר, בה כתב: "אתם יודעים שלעולם לא אעשה דבר כדי לפגוע במי מכם או במי מתלמידינו. אתם יודעים שבית הספר הזה, אותו אני זוכה לנהל זה למעלה משש שנים, הוא הדבר החשוב לי מכל, העשיה המשמעותית מכל עבורי".

כמו כן, קליין התייחס בהודעתו לפרסומים ברשתות החברתיות ביממה האחרונה. "גם לאור הדיווחים, לא פעלתי באופן שאינו הולם ולא עשיתי דבר כדי לפגוע באיש". הבהיר קליין והוסיף כי "בנסיבות הללו, מצאתי לנכון לצאת לחופשה לפרק זמן מסוים, כדי לאפשר שקט ועבודה סדירה בחזרה מהחופשה".

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "מדובר בחשדות פליליים חמורים לכאורה, שאינם מוכרים למשרד ויבדקו בהקדם". 

ועד ההורים המרכזי בתל אביב הגיב על הפרשה: "לאחר הודעת המנהל על יציאתו לחופשה ארוכה, ובמקביל למיצוי בדיקת פרטי הפרשה אנו קוראים למשרד החינוך לרכז את כלל המשאבים בדאגה לרווחת ובטחון תלמידי בית הספר והוריהם ולהחזרת בית הספר למסלול הנכון".

בחודש יוני האחרון נגזרו שבע שנות מאסר על המורה יותם אוקון שהורשע באונס תלמידתו בת ה-12 ובביצוע מעשים מגונים בקטינות נוספות. אוקון הורשע לאחר שהודה בכל האישומים נגדו במסגרת הסדר טיעון שהתקבל בהסכמתה של הנאנסת. 

הפופולריים