עובד החנות שהתחבא במקרר וניצל מהטבח: "חשבתי שזה נגמר"

עובד החנות שהתחבא במקרר וניצל מהטבח: "חשבתי שזה נגמר"
בר, עובד חנות "יילו", הצליח לחמוק ממחבלי חמאס בנס יחד עם חברו לעבודה: "המחבל הגיע כמה צעדים לפני המקרר, הוא ראה דלת אפורה ופשוט המשיך"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ללא קרדיט
צילום: ללא קרדיט

בר נחמני, עובד חנות "יילו" בתחנת הדלק בצומת מגן, נראה נמלט עם חברו ממחבלי חמאס ב-7 באוקטובר בסרטון שהתפרסם אתמול. השניים הצליחו להינצל לאחר שהתחבאו בחדר הקירור של החנות. נחמני סיפר הבוקר (שני) בריאיון לכאן רשת ב מדוע התחבאו דווקא שם: "ניסינו לברוח בכל מיני דרכי מילוט אבל הכול היה סגור, אם אתה הולך ימינה או שמאלה יורים בך. הבחור שלידי גילה תושייה רבה, הוא פתח מהר את חדר הקירור ושמענו את המחבלים מדברים ביניהם". 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

האזינו לריאיון המלא עם בר נחמני בכאן רשת ב

נחמני הדגיש כי המחבלים היו יכולים לפתוח את חדר הקירור בכל רגע ובנס לא הבחינו בו ובעובד הנוסף. "המחבל הגיע כמה צעדים לפני המקרר, הוא ראה דלת אפורה ופשוט המשיך", הוא סיפר לקלמן ליבסקינד ומואב ורדי. עוד הוא תיאר מה שמעו במהלך שהותם בחדר הקירור: "שמענו דיבורים בערבית, הבחור שהיה איתי הוא בדואי, והוא מבין את השפה -הוא אמר לי שהם אומרים 'איפה הם? אנחנו רוצים להרוג אותם'". 

מחבלי חמאס יורים לכל עבר - העובדים מתחבאים במקפיא: תיעוד חדש משבת השחורה

במהלך שהותם במקום, נחמני התקשר למנהל החנות והפציר בו להזעיק את כוחות הביטחון: "הם הגיעו די מהר, התחבאנו במקרר שעה וחצי ושמענו קרב יריות מתנהל. חיילים באו לחלץ אותנו והבנו שזה שדה קרב ושאי אפשר לצאת משם - נשארנו שם עד חמש בבוקר". נחמני תיאר כיצד חש כשצפה בתיעוד מהאירוע: "כשהסתכלתי על זה חייכתי כי הבנתי שהם לא הצליחו לתפוס אותי".

הפופולריים