קרובה של משפחת ביבס: "בשביל כפיר - כל יום הוא עניין של חיים ומוות"

קרובה של משפחת ביבס: עבור כפיר - זה עניין של חיים ומוות
בריאיון בכאן 11, יפעת סיפרה על העדויות של השבויים ששבו לארץ, על התנאים בהם הוחזקו בעזה, ושללה כי קיבלו כל מידע חדש מגורם רשמי במדינה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כפיר ביבס
צילום: פייסבוק

יפעת זיילר, בת דודתה של שירי ביבס, ודודתם של כפיר בן ה-10 חודשים ואריאל בן ה-4, סיפרה הערב (שבת) בחדשות הערב בכאן 11 כי "לא נמסר לנו שום מידע חדש מגורם רשמי". על הפסקת ההפוגה וחידוש הלחימה יפעת אמרה: "זה מובן שלא מערבים אותנו בהחלטות עצמן, אבל המינימום שיתנו איזו הודעה מראש, להגיד לנו שזה מה שהולך לקרות".

> עקבו אחרי ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות

> החטופים שעדיין בשבי חמאס: הרשימה המלאה

בהמשך הריאיון, יפעת סיפרה על השבוע הקשה בחייה ובחייהם של קרובי המשפחה, בו כל יום המתינו לקבל את הבשורה כי יקיריהם נכללים ברשימות החטופים השבים מהרצועה. "קרו כל כך הרבה דברים במקביל בימים האחרונים. הימים והלילות התחברו לנו מהציפיות לקבל את שיחת הטלפון לגבי היום למחרת. היום האחרון של העסקה היה יום מאוד דרמטי עבורנו, וכל השתלשלות האירועים שאחרי".

יפעת הדגישה את החשיבות של החזרתם של משפחת ביבס כמה שיותר מהר. "אנחנו שומעים את העדויות מהחטופים ששבו, על התנאים בהם הם הוחזקו", סיפרה יפעת. "בשביל כפיר בן העשרה חודשים - כל יום כזה זה עניין של חיים או מוות". בפנייה ישירה לשירי, יפעת אמרה: "שתדעי שאנחנו עושים הכול - דוחפים הרים, הופכים עולמות. אני מצטערת שזה לוקח כל כך הרבה זמן".

מוקדם יותר השבוע, ראש הממשלה נתניהו נפגש עם קרובי משפחת ביבס בקריה, ומסר להם מידע שיש בידי ישראל על מצבם של כפיר, אריאל ושירי. נתניהו שוחח עם בני המשפחה, לאחר שחמאס טען כי האם ושני ילדיה אינם בחיים. 

 

הפופולריים