פרסום ראשון

האם הגישה תלונה במשטרה נגד החשוד כחודש לפני האירוע | פרטים חדשים על רצח הפעוט בלוד

רצח הפעוט בלוד: האם הגישה תלונה נגד החשוד טרם האירוע
בין אימו של הפעוט לבין החשוד הייתה היכרות מוקדמת ואף סכסוך שהחל לפני כחודשיים • הוריו של החשוד במעשה העידו שניסו לאשפזו בעקבות מצבו הנפשי - אך ללא הצלחה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דקירת פעוט בלוד, זירה 28.12.23
צילום: מד"א

פרסום ראשון - פרטים חדשים אודות רצח הפעוט בלודאימו של הפעוט בן השנתיים שנרצח הבוקר, הכירה את החשוד ברצח ואף השניים היו מסוכסכים במשך כחודשיים. לפני כחודש, זה הגיע למצב שאם הפעוט הגישה נגד החשוד תלונה במשטרה, בעקבות אותו סכסוך שקשור לחנות טלפונים שבבעלותו, צמוד לזירת הרצח, כך פורסם הערב (חמישי) בחדשות הערב של כאן 11. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

מלבד זאת, בשבועות האחרונים העידו הוריו של החשוד ברצח, שניסו לאשפזו בעקבות מצבו הנפשי אך ללא הצלחה. על אף שהחשוד העיד בחקירתו בפני שוטרים ששמע קולות שאמרו לו לבצע את הרצח האכזרי הזה, אין לו רקע נפשי מתועד, או היסטוריה נפשית והוא אינו מוכר לרשויות הרווחה. כעת הוא ישלח לבדיקה פסיכאטרית שתבחן האם כשיר לעמוד לדין. אם יימצא כשיר, תוכל המשטרה לגבש כתב האישום בגין רצח, שכן הוא הודה בחקירתו בביצועו ויש להם את הסכין שאיתה ביצע את המעשה.

הגבר החשוד נעצר היום סמוך לאירוע. תחילה ציינה המשטרה הראשונית כי הגבר שנעצר הוא אב התינוק, אך דקות לאחר מכן עדכנו כי אין קשר משפחתי בין הפעוט לדוקר. 

הפופולריים