אביה של החטופה רומי גונן: "חודש שאנחנו לא יודעים מה מצבה"

אביה של רומי גונן: "חודש שאנחנו לא יודעים מה מצבה"
רומי הפכה לפנים של המאבק להחזרת החטופים והחטופות. בריאיון לכאן 11 אביה סיפר על הניתוח שעברה בשבי, על מצבה הבריאותי הקשה ועל האופטימיות שעוזרת לו להחזיק מעמד עד שתחזור הביתה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רומי גונן
צילום: באדיבות המשפחה

רומי גונן בת ה-23 נחטפה ממסיבת נובה כשהיא פצועה מירי בידה. אביה איתן גונן, סיפר בריאיון למיכל רבינוביץ' שפורסם היום (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11, על רכבת ההרים הרגשית בה הוא נמצא כבר 86 ימים, על הכמיהה שרומי תשוב הביתה ועל הדאגה שמהדהדת בכל עת. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

החטופים שעדיין בשבי - הרשימה המלאה

איתן תיאר את השיחות שקיים עם רומי שהתקשרה אליו בבוקר השבת השחורה עם תחילת המתקפה של חמאס והירי הרקטי שבוצע לעבר ישראל: "אמרתי לה רוצי לבארי, את וגאיה רוצו לבארי עכשיו". רומי עדכנה את אביה שמחלצים אותן, אך בשיחת טלפון שקיימה בהמשך עם אימה, נשמעו יריות ורומי נחטפה מהרכב בו שהתה. חברתה גאיה חליפה נרצחה ברכב יחד עם בן שמעוני שהצליח לחלץ מבלים רבים מהמסיבה. 

אביה של רומי סיפר על החשש ממצבה הבריאותי: "המשוחררים מהשבי דיווחו שהם ראו אותה ושיש להפציעה קשה ביד ושהאצבעות שלה מחליפות צבעים. הם אמרו שרומי מטפלת בעצמה ושאין שום עזרה רפואית מצד המחבלים. היא נמצאת עם יד שלא מתפקדת והזמן שלה אוזל". 

עוד הוא הוסיף: "המצב הבריאותי שלה לא טוב גם לפני החטיפה - יש לה פיברומיאלגיה והיא אנמית והיא צריכה טיפול". איתן הבהיר כי למרות הקושי והדאגה הוא שומר על אופטימיות ומדמיין את הרגע שבו תשוב לביתה: "אני אבכה מאושר, אחבק אותה חיבוק ארוך מאוד, חיבוק דב ואגיד לה כמה שהתגעגעתי וכמה שאני אוהב אותה". 

הפופולריים