יו"ר אתר גבעת התחמושת: אם התקציב יקוצץ, נסגור בחודש הבא

יו"ר אתר גבעת התחמושת: אם התקציב יקוצץ, נסגור בחודש הבא
מנהל האתר שנמצא בסכנת סגירה הציב אולטימטום לממשלה, אך הבהיר: "ככל שההתחייבויות ביחס לאי-קיצוץ התקציב יקוימו - נוכל להמשיך את הפעילות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גבעת התחמושת
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הסערה סביב סגירת גבעת התחמושת: יו״ר האתר מנחם לנדאו איים היום (שלישי) כי האתר צפוי להיסגר בחודש הבא אם התקציב שלו יקוצץ. "לצערנו הרב, לאור הקיצוץ הדרסטי של כ-50% בתקציב המרכז ואי העברת המקדמה הדרושה לצורך המשך הפעלתו, אנו מודיעים בזאת על סגירתו בתאריך 1.3.2024", אמר לנדאו בתום ישיבת הדירקטוריון בנושא.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

"אנו מודים לשר מאיר פרוש על הירתמותו לטובת המשך קיומו של המרכז. ככל שההתחייבויות שניתנו ממשרד ירושלים וממשרד ראש הממשלה ביחס להעברת התקציב ואי-קיצוצו יקוימו ויועברו בפועל עד לתאריך הנ"ל – נוכל להמשיך את הפעילות", הוסיף.

האזינו לריאיון עם מנחם לנדאו בתוכנית "בנימיני וגואטה"

בריאיון לרן בנימיני ויגאל גואטה בכאן רשת ב לאחר ההודעה, אמר לנדאו: "מעייפים אותנו, לא משאירים לנו ברירה אחרת לצערי. קיצצו לנו בתקציב בצורה דרסטית. עם 2.5 מיליון אנחנו לא יכולים לחיות. מעבר לזה לא מעבירים לנו מקדמות כדי שנוכל לחיות קצת. לצערי, אנחנו כנראה נסגור ב-1 במרץ".

בתחילת השבוע פרסמנו לראשונה בתוכנית "המסייעת" בכאן רשת ב כי אתר המורשת נמצא בסכנת סגירה בשל קיצוץ חד בתקציב. במכתב ששלח מנכ"ל האתר, כתרי מעוז, למנכ"ל משרד ראש הממשלה יוסי שלי נאמר כי בשבוע הבא, בישיבת מועצת המנהלים, תונח המלצה לסגור את האתר לאלתר, לאחר שבשנה החולפת קוצץ תקציבו במיליון שקלים ובשנה הנוכחית יקוצץ מ-4 מיליון שקלים ל-2.5 מיליון.

הפופולריים