לצד "מאבטח" מילואימניק: ראש ארגון הפשע אבו לטיף נחקר לאחר שנתפס בכלי רכב ממוגן ירי

לצד "מאבטח" במילואים: ראש ארגון הפשע אבו לטיף נחקר
שוטרי מחוז צפון עצרו ארבעה חשודים בהם ראש ארגון פשע, חייל חמוש בשירות מילואים ושני חשודים נוספים. על פי החשד - חייל המילואים איבטח את אבו לטיף בדרכו לדיון בביהמ"ש בנצרת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דוברות המשטרה
צילום: דובורות המשטרה
ראש ארגון הפשע לטיף אבו לטיף עוכב לחקירה היום (רביעי), לאחר שנתפס בכלי רכב ממוגן ירי - כשלצידו חייל בשירות מילואים חמוש בנשק מסוג תבור. מהחקירה עלה, כי ראש הארגון הגיע מלווה בחייל החמוש לדיון בבית המשפט בנצרת, לשם אבטחתו האישית. באותו המקרה, שוטרי מחוז צפון עצרו שני חשודים נוספים.

הרכב, טויוטה לנד קרוזר ממוגן ירי (צילום: דוברות המשטרה)

עקבו אחרי ערוץ הווטסאפ של כאן חדשות - לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

נשק התבור בו התחמש חייל המילואים שליווה את לטיף אבו לטיף (צילום: דוברות המשטרה)

ראש ארגון הפשע נאסר חרירי, ושני אסירים המשתייכים לארגון הפשיעה של אבו לטיף, הוכנו לבידוד לפני כשבוע - לאחר שקיללו את אנשי הסגל ואיימו עליהם. בנוסף, כל אחד מהם הועבר לבית סוהר אחר לאחר שגידפו סוהר ואיימו עליו כשהיו אמורים לצאת לחצר הכלא. הם נשפטו משמעתית ונידונו לשבוע בידוד.

עבדול לאטיף זייתון בן 35, איש הכספים של אבו-לטיף נרצח מירי בסוף חודש אוגוסט, סמוך לצומת מגידו. בפרשת הטבח בצפון באבו סנאן, אחת האפשרויות שנבדקו בחקירת המשטרה היא כי מדובר באירוע שמגיע על רקע סכסוך מתמשך בין גורמים שמזוהים עם משפחת חרירי לכאלו המזוהים עם הארגון של משפחת אבו לטיף והוביל למספר מעשי רצח.

לטיף אבו לטיף נעצר בחודש אפריל בשנה שעברה, על פי החשד לכך שניסה לסחוט באיומים לצד קבלן מטעם ארגון הפשיעה, קבלן שזכה במכרז להקמת המכשול בגבול לבנון. באותו מקרה, ניסו שניהם לגרום לקבלן הזוכה לוותר עליה, ולהעביר את ביצוע עבודות העפר לידיו של הקבלן החשוד, שהוא "קבלן בית" של ארגון הפשיעה.

הפופולריים