היעלמות היימנוט בת ה-9: התיעוד האחרון והיחידה שנוספה לחיפושים

היעלמות היימנוט בת ה-9: התיעוד האחרון
היחידה לפיקוח על עברייני מין הצטרפה לחיפושים אחר הילדה שנעדרת כבר יומיים ממרכז הקליטה בצפת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
היימנוט בת ה-9 מצפת
צילום: .

החיפושים אחר הנעדרת היימנוט קסאו בת ה-9 נמשכים גם היום (שלישי). המשטרה בודקת בין היתר גם כיוון של פשיעה על רקע מיני וחוקרת עברייני מין מוכרים, מחשש שהיא נפלה קורבן לעבריין מין. ביממה האחרונה נסרקו כל מאגר הפדופילים באזור הצפון. בנוסף, יחידת צור של שב"ס, שמפקחת על עברייני מין משוחררים, נכנסה לעובי הקורה. נשלל החשד שקסאו נחטפה על ידי קרוב משפחה לחו"ל.

צפו בתיעוד של היימנוט מתוך מצלמות האבטחה

 

קסאו בת ה-9 תועדה בפעם האחרונה ביום ראשון ב-19:30 במצלמות נכנסת למרכז הקליטה בו היא מתגוררת עם משפחתה. אך לא נצפתה בהן יוצאת ממנו. מאז לא נודעו עקבותיה. המשטרה קיימה היום הערכת מצב בנוגע לחיפושים אחריה ומאות שוטרי המחוז ומתנדבים ממשיכים בסריקות הנרחבות בתוך מרכז הקליטה ומחוץ לו בניסיון למצוא אותה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

לדברי אחותה הגדולה, יארוס, בריאיון לרן בנימיני ויגאל גואטה בכאן רשת ב, "במצלמה רואים אותה נכנסת למרכז הקליטה אבל לא רואים אותה יוצאת. אז אי אפשר לדעת אם חטפו אותה. חיפשנו בכל הבית, חפרנו בכל המחסנים והיא לא נמצאת. במשטרה חושבים שתכננו את זה כמו שצריך, שאולי הוציאו אותה מיציאה שהמצלמה בה לא עובדת טוב. אין סיכוי שהיא הייתה יוצאת לבד. היא מפחדת מהחושך". במקרה שהיימנוט שומעת, ביקשה אחותה למסור לה: "כולם מחכים לך ולחיוך שלך, מתגעגעים ואוהבים אותך".

דודתה אמרה לכאן רשת ב כי היא ושתי חברות נוספות שלה חילקו עלוני בחירות. "הן התפצלו, היא ירדה למטה וחילקה לכל דירה. כל הדיירים אמרו שהיא הייתה אצלם בפתח הדלת, אך היא לא חזרה לבית שלה". המפכ"ל יעקב שבתאי וממ"ז צפון שוקי תחאוכה נפגשו בחפ"ק המשטרתי בצפת עם אימה ואחותה של היימנוט, והבטיחו להן כי המשטרה "תהפוך כל אבן בניסיון לאתר אותה בריאה ושלמה".

הפופולריים