תיעוד המעצר של המחבל מהפיגוע בירושלים

תיעוד המעצר של המחבל מהפיגוע בירושלים
בן 14 דקר את צבי טל, בן ה-64, בשכונת נווה יעקב בבירה - ופצע אותו באורח קל עד בינוני
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד מעצר מחבל בן 14 מירושלים
צילום: דוברות המשטרה

המשטרה פרסמה היום (חמישי) את מעצרו של המחבל בן ה-14 שביצע את הפיגוע בשכונת נווה יעקב בירושלים אתמול, במהלכו דקר את צבי טל בגבו ופצע אותו באורח בינוני. מפקד מרכז ירושלים: "הפעילות שלכם, הזמינות והחתירה למגע, הייתה מאוד משמעותית והובילה לתפיסתו המהירה". בית המשפט האריך את מעצרו.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

מהמשטרה נמסר: "אתמול בשעות הצהריים, התקבל דיווח במשטרה על אדם בן 64 לחייו שנדקר בתחנת האוטובוס שבשכונת נווה יעקב שבצפון העיר ירושלים ונפצע כתוצאה מכך באורח קל-בינוני. מיד עם קבלת הדיווח, הוזעקו למקום כוחות משטרה רבים של מחוז ירושלים, וביניהם גם צוותי יחידת האופנועים ביס"מ ירושלים".

"במהלך הסריקות שביצעו כוחות המשטרה אחר המחבל שנמלט מהזירה, בהכוונה וסיוע תצפיני מרכז השליטה של מחוז ירושלים, הבחין צוות היס"מ הרכוב, בחשוד העונה לתיאור שנמסר לכוחות סמוך למעבר קלנדיה. שוטרי היס"מ ביצעו מיד את מעצרו יחד עם בלשי תחנת שפט ואימתו את זהותו".

בחודש ינואר 2023, המחבל ח'יירי עלקם פתח בפיגוע ירי ליד בית הכנסת "עטרת אברהם", ורצח שבעה בני אדם ופצע ושלושה, בדיוק באותה שכונה שבה אירע פיגוע הדקירה היום. כמו כן, לפני כחצי שנה ביתו של המחבל בן ה-21 נהרס

 

הפופולריים