פרסום ראשון

מח"ש תזמן את קרובתו של מתן צנגאוקר להגיש תלונה בגין תקיפת שוטר

מח"ש תזמן את קרובתו של מתן צנגאוקר להגיש תלונה על תקיפה
לאחר הגשת תלונתה, יזומן השוטר התוקף לחקירה במחלקה לחקירות שוטרים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שוטר תוקף בת משפחה של חטוף בהפגנה
צילום: ללא

פרסום ראשון: המחלקה לחקירות שוטרים תזמן את בת דודתו של החטוף מתן צגאוקר, להגיש תלונה ולמסור את עדותה בימים הקרובים, בגין תקיפתה על ידי שוטר. כך פורסם הערב (שבת) ב"כאן חדשות". האירוע תועד בזמן הפגנת משפחות חטופים מול הקריה ביום חמישי, לקראת התכנסות של הקבינט המדיני ביטחוני. לאחר הגשת תלונתה, יזומן השוטר התוקף לחקירה במחלקה לחקירות שוטרים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

> כל השמות: רשימת החטופים שעדיין מוחזקים עזה

במקביל לאירוע התקיפה בתל אביב, השר אבי דיכטר הגיע למקום. משפחות חטופים קראו לעברו לצאת לדבר איתן, ובזמן שהבני המשפחות הורחקו - אחד השוטרים תקף והטיח לקרקע את בת דודתו של החטוף, שנחבלה בראשה. מהמשטרה נמסר לאחר האירוע: "המפגינים לא נשמעו להוראות השוטרים לפרק זמן ממושך, והפרו את הסדר".

עינב, אמו של מתן צנגאוקר שנחטף לעזה לפני חמישה חודשים יחד עם בת זוגו אילנה מקיבוץ ניר עוז, אמרה מוקדם יותר היום בריאיון לליאת רגב בתוכנית בכאן רשת ב: "ראש הממשלה עושה הכול כדי שמתן לא יחזור הביתה. הפגישה האחרונה בינו לבין המשפחות הייתה לפני חודשיים. הדרישה הפתאומית של נתניהו שלא להמשיך את המשא ומתן לפני שחמאס מציג את רשימת החטופים החיים שישחרר - הכנסת אצבע בעיניהן של המשפחות".

 

הפופולריים