המשטרה קיבלה צו האזנות לפרקליט שנחשד במעורבות בירי לעבר בן זוגה של גרושתו

המשטרה קיבלה צו האזנות לפרקליט שנחשד במעורבות בירי
בשיחה עם כאן חדשות אמר: "אין לי מה להסתיר, לא עשיתי שום דבר בניגוד לחוק. לא ידעתי על אירוע הירי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הקרב בתוך להב
צילום: הקרב בתוך להב

המשטרה ביקשה וקיבלה צו האזנות סתר לטלפון הנייד של הפרקליט שנחשד בקשירת קשר לביצוע ירי. כל דווח הערב (חמישי) במהדורת "חדשות הערב" של כאן 11. שמו של הפרקליט נאסר לפרסום לבקשתו, עד לדיון בשבוע הבא.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בשיחה עם כאן חדשות אמר: "אין לי מה להסתיר, לא עשיתי שום דבר בניגוד לחוק. עדיף שיתעסקו בפשיעה וברציחות ולא יקדישו את המשאבים לדבר הזה שלא ייצא ממנו כלום". על אירוע הירי אמר: "לא ידעתי על אירוע הירי - זה היה בשנת 2020. שאלו אותי בקשר לאירוע, אמרתי שאין לי שום קשר. אני לא קשור לשום ארגון פשע ולא נחקרתי על כך".

היחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433, עיכבה בשלישי לחקירה פרקליט אזרחי מפרקליטות חיפה, בשנות העשרים לחייו, לאחר שהוגשה נגדו תלונה במשטרה, בגין שהשתמש בכוחו כדי לפגוע תדמיתית בבן זוגה של גרושתו.

עובד הציבור נחשד, בין היתר, גם בשימוש בקשירת קשר לביצוע ירי באמצעות עבריינים, במטרה לבצע ירי לעבר בן הזוג לרעה בכוח המשרה, ובמרמה והפרת אמונים. בחקירתו עומת הפרקליט עם אחת העדות. בעימות הוא הכחיש שעשה שימוש שלא כדין במידע רגיל אליו היה חשוף, כדי לפגוע בבן זוגה של גרושתו תוך פניה לגורמים שלישיים שיפעלו נגדו.

פרקליט המדינה עמית איסמן שלח השבוע איגרת לכלל עובדי הפרקליטות, שם התייחס לפרשה: "ככל שהחקירה תלמד כי הפרקליט פעל בניגוד לחוק, הרי שיהיה מקום למצות עמו את הדין עד תום. אדגיש את המובן מאליו: לא נוכל להשלים עם הפרת חוק, קלה כחמורה. נוכח חומרת העבירות הלכאוריות, פניתי בבקשה לבחון את השעייתו של הפרקליט, עד לתום בירור הדברים".

הפופולריים