כותרות השבת: אלעד קציר נרצח בשבי חמאס - גופתו הוחזרה לישראל

כותרות השבת: אלעד קציר נרצח בשבי - גופתו הוחזרה לישראל
באיראן מאיימים לנקום את חיסולו של מפקד כוחות קודס בדמשק • חמאס יגיע לפסגה שנערכת בקהיר, בה ידונו בהסכם להפסקת אש ושחרור חטופים - בישראל עדיין מתלבטים אם להצטרף | כל הכותרות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

אלעד קציר נרצח בשבי - גופתו הוחזרה לישראל במבצע צבאי

החטוף אלעד קציר נרצח בשבי הג'יהאד האסלאמי וגופתו חולצה במבצע מיוחד והושבה הלילה (שבת) על ידי צה"ל ושב"כ לישראל. הכוחות חילצו את גופתו של קציר שהייתה קבורה באדמה. כמו כן, גורם ביטחוני מסר לכאן חדשות כי אלעד נרצח בשבי כבר בינואר.

לידיעה המלאה

איראן: "נגיב באופן ישיר" על חיסול מפקד כוחות קודס

שני גורמים איראנים מסרו לעיתון "הניו-יורק טיימס" כי איראן החליטה "להגיב באופן ישיר" על חיסול מפקד כוחות קודס בדמשק. בידיעה שפורסמה הלילה (שבת) נמסר כי התגובה נועדה "ליצור הרתעה" וכי איראן "העמידה את כל כוחותיה בכוננות גבוהה ומלאה". במודיעין האמריקני מעריכים כי תקיפה איראנית תכלול מל"טים מסוג שאהד, וטילי שיוט.

לידיעה המלאה

חמאס יגיע לשיחות בקהיר - בישראל עדיין לא הוחלט אם להצטרף

בקהיר מתקיימת היום (שבת) פסגה בין ראש ה-CIA, ראש ממשלת קטר וראש המודיעין המצרי, בנסיון לקדם עסקה להשבת החטופים. דובר חמאס הודיע כי משלחת של ארגון הטרור תצטרף למפגש מחר. בישראל עדיין לא הכריעו אם תצא משלחת לשיחות. אם הדבר יקרה, ראש המוסד דוד ברנע, ראש השב"כ רונן בר, והאלוף במילומאים ניצן אלון יצטרפו לשיחות רק מחר.

לידיעה המלאה 

הפופולריים