תלמיד כיתה ח' חשוד כי הפיץ תמונות עירום מזויפות של חברותיו לשכבה

תלמיד חשוד כי הפיץ תמונות עירום מזויפות של חברות לשכבה
התלמיד, שהחליט לנקום על הצקות והטרדות שחווה מאחת התלמידות, חשוד כי ערך את התמונות באמצעות בינה מלאכותית והפיץ אותן בין חבריו ברשתות החברתיות. המשטרה פתחה בחקירה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נער עם טלפון סלולרי, אילוסטרציה
צילום: אי-פי

תלמיד כיתה ח' מבית הספר אורט יובלי אריאל שבעיר אריאל חשוד כי ערך תמונות עירום של עשרות תלמידות משכבתו בעזרת בינה מלאכותית והפיץ אותן בין חבריו ברשתות החברתיות - כך פורסם הבוקר (שלישי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב. המשטרה פתחה בחקירת המקרה. 

התלמיד החליט לנקום על הצקות והטרדות שחווה במהלך השנה מאחת מהתלמידות שאת תמונותיה ערך והפיץ. אתמול תקפו תלמידים את התלמיד החשוד והושעו כתוצאה מכך מבית הספר. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

ממשרד החינוך נמסר כי מדובר באירוע חמור המצוי בחקירת משטרה.

מעיריית אריאל נמסר בתגובה: "עיריית אריאל רואה בחומרה את המקרה הנדון שאינו תואם את ערכיה של כבוד הדדי וראיית האחר. עם קבלת המידע הראשוני על המקרה, אגף החינוך בשיתוף הנהלת ביה"ס חט"ב אורט יובלי אריאל, פעלו מיידית בשני צירים: הציר הביצועי - עידכון הורי התלמידות והתלמידים שנפגעו והכוונתם להגשת תלונה מיידית למוקד 105 של המשטרה. והציר החינוכי- ייזום פעילויות הסברה וטיפול רגשי שכללו בין היתר שיחות שכבתיות עם חוקר נוער שהסביר את השלכות המעשים מבחינה פלילית (גיל האחריות הפלילית על המשתמע מכך), שיחות עם יועצות ביה"ס ובנוסף ליווי רגשי פרטני עם התלמידות שנפגעו.

"בהנחיית ראש העיר יאיר שטבון, איש חינוך ומנהל תיכון בעברו, אנו נמשיך ונבצע מעקב וליווי הן לנערים שביצעו את המעשים והן לנערות והנערים שנפגעו, ככל הניתן לפי התקדמות החקירה. בית הספר אורט יובלי אריאל ימשיך לעסוק בחינוך לערכי הכבוד ההדדי, החברות והדאגה לאחר, מתוך הכרה כי איכות ערכית היא הבסיס למצוינות לימודית".

מבית הספר אורט יובלי אריאל נמסר בתגובה: "בית הספר אורט יובלי אריאל רואה בחומרה רבה את האירוע המדובר, וטיפל משמעתית ביד תקיפה בכל התלמידים המעורבים בו. במקביל, בית הספר דיווח למשטרה על האירוע וכן עדכן את הורי התלמידות והנחה אותם להגיש תלונה במוקד 105 של המשטרה. במקביל וכחלק מהטיפול באירוע, עברו התלמדים מספר פעילויות חינוכיות בנושא, וכן מפגשים עם חוקרי נוער שהסבירו על חומרת המעשים. יובהר כי האירוע אינו תואם את ערכי בית הספר, ואנו מגנים אותו בחריפות וללא סייג. בית הספר אורט יובלי אריאל ימשיך לעסוק בחינוך לערכי הכבוד ההדדי, החברות והדאגה לאחר, מתוך הכרה כי איכות ערכית היא הבסיס למצוינות לימודית".

הפופולריים