פרסום ראשון

מתלוננת שמינית נגד אלעד לוי בחשד לעבירות מין

מתלוננת שמינית נגד אלעד לוי בחשד לעבירות מין
7 נשים נוספות ובהן קטינות כבר הגישו תלונה נגד כוכב הרשת בטענות על הטרדות מיניות ואונס
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלעד לוי
צילום: .

פרסום ראשון: תלונה נוספת הוגשה היום (שלישי) נגד כוכב הרשת אלעד לוי, שנעצר בחשד להטרדות מיניות ואונס וששמו הותר לפרסום אמש (שני). המתלוננת הנוספת נגד לוי, שמסרה את עדותה היום במרחב ירקון, היא השמינית במספר, והיא מצטרפת לשבע נשים נוספות ובהן קטינות שכבר הגישו תלונה במשטרה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

לוי בן ה-35 ממעלה אדומים, נעצר לאחר חקירה סמויה עקב פרסומים ברשתות החברתיות, ומעצרו הוארך בשבעה ימים. הפרשה צברה תאוצה כשמספר נשים האשימו אותו בפומבי באונס וביצוע עבירות מין בהן. בדיון בהארכת מעצרו, אמר נציג המשטרה כי מדובר ב"פרשיית מין סבוכה". לדבריו, "לוי חשוד שביצע עבירות מין במתלוננות שונות תוך ניצול השפעתו במדיה החברתית. מדובר בידוען שלדעתי אין בן נוער שלא מכיר". במשטרה מקווים שפרסום שמו יגרום לִצעירות נוספות שנפגעו להגיע ולמסור עדות.

בעבר החשוד הגיב כך להאשמות נגדו: "כפי שחונכתי ובאמונתי, אני מכבד נשים ולעולם לא אנהג כלפיהן בחוסר כבוד ובאלימות כלשהי. אני מכחיש מכל את הטענות כי פגעתי או הטרדתי וזוהי עלילת דם. אשתי ** היא הסלע שלי, וגם בשעה זו היא עומדת לצידי ויודעת שאין דבר בעולם שאני אוהב יותר ממנה ומהמשפחה שבנינו. אני מאמין בצדקת הדרך שלי. אני שומר לי את הזכות על הגשת תביעה בנוגע להוצאת דיבה, לשון הרע ופגיעה בשם הטוב. אני סמוך ובטוח שהצדק יצא לאור".

 

הפופולריים