היעלמות הילדה היימנוט קסאו: משפחתה תערוך יום חיפושים מרוכז

היעלמות הילדה היימנוט: משפחתה תערוך יום חיפושים מרוכז
משפחתה של בת ה-9 שנעדרת מאז חודש פברואר, קראה לציבור להתגייס לטובת החיפוש
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
היימנוט בת ה-9 מצפת
צילום: .

משפחתה של הילדה הנעדרת היימנוט קסאו בת ה-9, הודיעה היום (שני) על יום חיפושים מרוכז שייערך ביום חמישי הקרוב, לצד קריאה לציבור להתגייס לכך. לפי הודעת המשפחה, החיפושים ייערכו בין השעות 10:30 ועד לשעה 15:00, בתנאי שלא יהיו אירועים ביטחוניים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

אחותה של היימנוט קסאו, נשאלה בתוכנית של רן בנימיני ויגאל גואטה מה להערכתה עלה בגורלה. על כך השיבה: "זו המחשבה שהכי קשה לי איתה, אני מאמינה שהיא נחטפה, אבל שתחזור. אנחנו מתכוונים לבצע חיפושים גם במקומות שכבר חיפשו בהם".

האזינו להסכת "עוד יום" | לאן נעלמה היימנוט קסאו?

היימנוט בת ה-9 נעדרת מאז 25 בפברואר ותועדה בפעם האחרונה במצלמות אבטחה, כשהיא נכנסת למרכז הקליטה בו היא מתגוררת עם משפחתה בצפת. מאז המשטרה פתחה במבצע חיפוש אחריה, אך ללא קצה חוט. לדברי אחותה הגדולה, יארוס, בריאיון לרן בנימיני ויגאל גואטה בכאן רשת ב: "במשטרה חושבים שתכננו את זה כמו שצריך, שאולי הוציאו אותה מיציאה שהמצלמה בה לא עובדת טוב. אין סיכוי שהיא הייתה יוצאת לבד. היא מפחדת מהחושך". 

לפני כחודש, הציעה הסוכנות היהודית פרס של 100 אלף שקלים שיוענקו למי שהמשטרה תקבע כי המידע שמסר הוביל למציאת היימנוט קסאו. המשטרה בדקה בין היתר גם כיוון של פשיעה על רקע מיני וחוקרת עברייני מין מוכרים, מחשש שהיא נפלה קורבן לעבריין מין.

הפופולריים