תיעוד בלעדי: שוטר נפצע קשה מירי באירוע ירי בין עבריינים, בגן אירועים מוכר בדרום

תיעוד בלעדי: שוטר נפצע קשה מירי בגן אירועים מוכר בדרום
שני חשודים נעצרו על ידי המשטרה, אך נערכות סריקות אחר חשוד נוסף שנמלט מהזירה באמצעות טרקטורון • שלושה חשודים נוספים נעצרו בדירת מסתור כשברשותם אמצעי לחימה | תיעוד בלעדי מרגעי הירי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הירי בגן האירועים באשדוד
צילום: מצלמות האבטחה

שוטר נפצע קשה הלילה (שלישי) באירוע ירי בין עבריינים באולם האירועים "טרויה" באשדוד. השוטר שנפצע הגיע למקום במסגרת פעילות לסיכול כוונות פגיעה פליליות ובמהלכה נפצע על ידי חשוד שביצע לעברו ירי. לאחר מכן, היורה נעצר עם חשוד נוסף, השניים כבני 19 ו-24.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

השוטר, מימ"ר לכיש, נפצע מכדור בבטן בעת שהיה במקום בפעילות מבצעית. השניים שנעצרו נפצעו בינוני וקל, והם על פי החשד חלק מהכנופיה הגיאורגית, הפועלת תחת ארגון הפשע של אייל נגר, שהחליף את בני שלמה לאחר שחוסל. 

מספר שעות לאחר האירוע, המשטרה עצרה שלושה חשודים נוספים בשנות ה-20 לחייהם בדירת מסתור כשברשותם אמצעי לחימה, לבנות חבלה ואמצעים להרכבת והפעלת מטענים מרחוק. השלושה חשודים במעורבות באירוע הירי בגן האירועים. חמשת החשודים שנעצרו יובאו היום להערכת מעצר בפני בית משפט השלום באשדוד.

מהמשטרה נמסר: "השוטרים הגיבו לאירוע ירי שהתפתח בין עבריינים בגן אירועים, במהלכו חשוד רעול פנים שהגיע על גבי טרקטורון ביצע ירי לעבר אדם, ונמלט". השוטר נפצע לאחר שחשוד נוסף ביצע לעברו ירי". עם חתירתם של השוטרים למגע, אחד החשודים ביצע ירי לעבר השוטר שנפצע קשה. 

כמו כן, השוטרים תפסו את הנשק ששימש את החשוד שביצע את הירי לעבר השוטר, אולם סריקות אחר נהג הטרקטורון רעול הפנים שנמלט עדיין נמשכות: "נצטרך לאתר אותו כמה שיותר מהר ולהביא אותו להיות מאחורי סורג ובריח כי שם מקומו. אנחנו לא ניתן לאף אחד לפגוע בשוטרים, נדע לסגור חשבון עם כל העבריינים", אמר מפקד מרחב לכיש, נצ"מ רועי ולדמן. על פי הערכות, היורה הנמלט, שייך לארגון היריב הגדול - של שלום דומראני.

הפופולריים