היימנוט היום בת 10 - ונעדרת כבר 7 שבועות: "מחכים בתקווה"

היימנוט היום בת 10 - ונעדרת כבר שבועות: "מחכים בתקווה"
יום חיפושים נרחב ייערך מחר באזור צפת בחיפושים אחר היימנוט קסאו, בת ה-10 שנעדרת מאז חודש פברואר, שהיום מציינים את יום הולדתה. אחותה יארוס בכאן רשת ב: "אנחנו לא יודעים כלום - קשה מאוד לחשוב על משהו שקרה לה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
היימנוט בת ה-9 מצפת
צילום: .

היימנוט קסאו, הילדה בת ה-10 שנעלמה לפני כשבעה שבועות ממרכז הקליטה בצפת, עדיין נעדרת והיום (רביעי) מציינים לה במשפחה את יום הולדתה. "זה יותר קשה", אמרה יארוס, אחותה, בריאיון לתוכנית "קלמן-ליברמן בכאן רשת ב. "היא ממש אוהבת לחגוג יום הולדת. היא שבוע לפני קונה שמלה, מבקשת את המתנה ואנחנו קונים לה. היא תמיד שאלה אותנו 'מתי היום הולדת שלי?' והיום היא בטח לא יודעת שזה הגיעה וזה מאוד קשה לחשוב".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

"אנחנו לא יודעים כלום", אמרה האחות. "מחר המון אנשים יבואו לחפש אותה, המשטרה אומרת להם איפה לחפש ואנחנו מחפשים. מביאים לנו מפה". לדברי האחות, "היימנוט חזרה מטיול בבית הספר וסיפרה לאמא על הטיול, אכלה. אחרי זה היא יצאה לטיפול בחדר המחשבים, חילקה פלאיירים והיא נעלמה כאילו בלעה אותה האדמה".

היא הוסיפה כי "זה נורא קשה לחשוב על משהו שקרה לה, אנחנו מחכים בתקווה ומקווים שבורא עולם שומר עליה ואנחנו מקווים שנקבל תשובות ושהיא תחזור אלינו. אנחנו מנסים להתאושש אבל זה קשה ויש עוד 4 ילדים שאנחנו מטפלים בהם וזה קשה".

משפחתה של הילדה הנעדרת היימנוט קסאו בת ה-9, הודיעה ביום שני האחרון על יום חיפושים מרוכז שייערך ביום חמישי הקרוב, לצד קריאה לציבור להתגייס לכך. לפי הודעת המשפחה, החיפושים ייערכו בין השעות 10:30 ועד לשעה 15:00, בתנאי שלא יהיו אירועים ביטחוניים.

האזינו להסכת "עוד יום" | לאן נעלמה היימנוט קסאו?

היימנוט בת ה-9 נעדרת מאז 25 בפברואר ותועדה בפעם האחרונה במצלמות אבטחה, כשהיא נכנסת למרכז הקליטה בו היא מתגוררת עם משפחתה בצפת. מאז המשטרה פתחה במבצע חיפוש אחריה, אך ללא קצה חוט. לפני כחודש, הציעה הסוכנות היהודית פרס של 100 אלף שקלים שיוענקו למי שהמשטרה תקבע כי המידע שמסר הוביל למציאת היימנוט קסאו. המשטרה בדקה בין היתר גם כיוון של פשיעה על רקע מיני וחוקרת עברייני מין מוכרים, מחשש שהיא נפלה קורבן לעבריין מין.

 

הפופולריים