אלעד לוי כוכב הרשת החשוד בעבירות מין - שוחרר למעצר בית

אלעד לוי כוכב הרשת החשוד בעבירות מין - שוחרר למעצר בית
ההחלטה לשחרר את לוי למעצר בית התקבלה בהסכמת המשטרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלעד לוי
צילום: .

אלעד לוי, כוכב הרשת החשוד בעבירות מין, שוחרר היום (חמישי) למעצר בית למשך 12 ימים בהסכמת המשטרה. בנוסף, לוי יוכל לצאת בערבי חג הפסח בתיאום עם המשטרה. נאסר עליו ליצור קשר עם כלל המתלוננות, החשודים והעדים בפרשה - מלבד אשתו, ליהי בנין, שכבר זומנה לתת עדות במשטרה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

עורך דינו של לוי, שי שורר, מסר: ״כפי שהערכנו לאחר הדיון הראשון התיק הזה חלש ולא יתגבש לכדי כתב אישום, בע״ה מרשי יחגוג את חג הפסח עם משפחתו האוהבת והמחבקת״.

לוי בן ה-35 ממעלה אדומים, נעצר לאחר חקירה סמויה עקב פרסומים ברשתות החברתיות לפני כעשרה ימים. הפרשה צברה תאוצה כשמספר נשים האשימו אותו בפומבי באונס וביצוע עבירות מין בהן. בדיון הארכת מעצרו, אמר נציג המשטרה כי מדובר ב"פרשיית מין סבוכה". לדבריו, "לוי חשוד שביצע עבירות מין במתלוננות שונות תוך ניצול השפעתו במדיה החברתית. מדובר בידוען שלדעתי אין בן נוער שלא מכיר".

לאחר פרסום שמו ומעצרו, תלונה נוספת הוגשה נגדו. המתלוננת הנוספת נגד לוי, שמסרה את עדותה במרחב ירקון, היא השמינית במספר, והיא הצטרפה לשבע נשים נוספות ובהן קטינות שכבר הגישו תלונה במשטרה.

בעבר החשוד הגיב כך להאשמות נגדו: "כפי שחונכתי ובאמונתי, אני מכבד נשים ולעולם לא אנהג כלפיהן בחוסר כבוד ובאלימות כלשהי. אני מכחיש מכל את הטענות כי פגעתי או הטרדתי וזוהי עלילת דם. אשתי ** היא הסלע שלי, וגם בשעה זו היא עומדת לצידי ויודעת שאין דבר בעולם שאני אוהב יותר ממנה ומהמשפחה שבנינו. אני מאמין בצדקת הדרך שלי. אני שומר לי את הזכות על הגשת תביעה בנוגע להוצאת דיבה, לשון הרע ופגיעה בשם הטוב. אני סמוך ובטוח שהצדק יצא לאור".

הפופולריים