כתב אישום הוגש נגד ראש ארגון פשע שניסה לחסל חבר בארגון מתחרה

כתב אישום הוגש נגד ראש ארגון פשע שניסה לנקום בעבריין
על פי כתב האישום, הנחה ראש משפחת הפשע מוסלי להשליך רימון רסס ליד דירתו של עדן חתויל, לו יוחסו השתתפות בשני ניסיונות רצח של אלי מוסלי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ארכיון
צילום: ארכיון

פרקליטות המדינה הגישה היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד ראש ארגון הפשע יוסי מוסלי, ושלושה נאשמים נוספים. זאת בטענה שבמסגרת סכסוך בין קבוצות הפשיעה מוסלי וחייא, זרקו הנאשמים רימון רסס ליד דירתו של עדן חתויל בחולון. חתויל משתייך לחבורה בראשה עומד ערן חייא.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

על פי כתב האישום, הנאשם יוסי מוסלי החליט לפגוע בבני משפחתו של חתויל. זאת לאחר שלפני כחודשיים נעצר חתויל, והוגש נגדו כתב אישום המייחס לו שותפות בשני ניסיונות רצח של אלי מוסליאחד, מראשי חבורת מוסלי, באמצעות מטען. לשם ביצוע הרצח, יצר יוסי מוסלי קשר עם שלושת הנאשמים הנוספים, והנחה לפני כחודש שניים מהם להגיע לבניין בחולון ולהשליך רימון רסס למסדרון בקומה השביעית, סמוך לדירת משפחתו של חתויל.

לאחר מכן נמלטו שני הנאשמים מהמקום, ונטשו את כלי הרכב בתל אביב. עקב החשש שהרכב יאותר, הורה פיטוסי לאשתו, שעבורה הושכר כלי הרכב - למסור גרסת שקר בחקירתה במשטרה כי אנשים רבים עושים שימוש בו. עקב כך, מיוחסות לו גם עבירות של שיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה.

כתב האישום מייחס לארבעת הנאשמים - יוסי מוסלי (47), אלירן פיטוסי (37), אורין נוי (22) ויהונתן יעיש (23), ביצוע עבירות של חבלה בכוונה מחמירה, קשירת קשר לבצוע פשע, כוונה לגרום לנזק באמצעות חומר נפץ, ונשיאת נשק. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים, עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

מוסלי נעצר כבר לפני כשלושה שבועות. לפני כשלושה חודשים, המשטרה הודיעה כי הצליחה למנוע ניסיון חיסול של בכירים בארגון מוסלי, ובהם אלי מוסלי והעבריין המקורב להם "בן כהן הקטן". כחלק מהחקירה גויס עד מדינה, אחד מתוך שמונת החשודים שנעצרו, והוגשה נגדם הצהרת תובע לקראת כתב אישום, בגין ניסיון רצח והנחת מטענים.

הפופולריים