שיכחת ילדים ברכב

פעוטה בת שנתיים מתה לאחר שנשכחה ברכב בבית שמש

פעוטה בת שנתיים מתה לאחר שנשכחה ברכב בבית שמש
הפעוטה הגיעה לבית החולים שערי צדק ללא סימני חיים ולאחר פעולות החייאה ממושכות, שבסופן נקבע מותה. היא חולצה מהרכב לאחר שנשכחה בו משעות הבוקר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מד"א
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

תינוקת נשכחה היום (רביעי) בכלי רכב בבית שמש, ובית החולים שערי צדק בירושלים קבע את מותה. צוות מגן דוד אדום שהגיע לזירה ברחוב רבי ברכיה בעיר ביצע בפעוטה פעולות החייאה ממושכות, לאחר שהיא נמצאה ללא סימני חיים. הכוחות חילצו את הפעוטה מהרכב כמה שעות לאחר שהיא נשכחה בו בשעות הבוקר.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

חובשי מגן דוד אדום שהגיעו למקום סיפרו: "ראינו ילדה כבת שנתיים, מחוסרת הכרה עם סימני מכת חום. סיפרו לנו שהיא הייתה זמן ממושך בתוך הרכב הסגור. היא הייתה חמה מאוד למגע, הענקנו לה טיפול רפואי שכלל קירור וביצוע פעולות החייאה מתקדמות ופינינו אותה בניידת טיפול נמרץ".

לפני כחודש, ילדה כבת שנתיים חולצה במצב קשה לאחר שנשכחה ברכב סגור בביתר עילית במשך מספר שעות. היא פונתה לבית החולים הדסה עין כרם כשהיא מחוסרת הכרה. 

אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון בטרם לבטיחות ילדים, מסרה לפני כחודש: "אני קוראת להורים - אל תגידו לי זה לא יקרה. שכחת ילדים ברכב יכולה לקרות לכל אחד ואחת. הקפידו על הנחיות הבטיחות למניעת שכחה. משאירים תיק מאחורה, מתקשרים לבן או בת הזוג בסוף הנסיעה או מפעילים תזכורת בנייד, בסוף כל נסיעה פותחים את הדלתות ומוודאים שאף ילד לא נשאר מאחור. מתקינים ברכב מערכת חכמה למניעת שכחה המהווה מערך בטיחות נוסף".

הפופולריים