בשלושה חודשים בלבד

בחסות המלחמה: אל על עם הכנסות שיא של כשלושה מיליארד שקלים ברבעון

בחסות המלחמה: אל על עם הכנסות שיא של 3 מיליארד שקלים
זהו הרבעון החזק ביותר של חברת התעופה הישראלית, עם הכנסות של 738 מיליון דולרים ורווח נקי של כ-80 מיליון דולרים. מנכ"לית החברה: "פועלים באינטנסיביות להגדלת היצע המושבים ותגבור לוח הטיסות בשגרת מלחמה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אל על
צילום: משה שי, פלאש 90

חברת התעופה אל-על דיווחה היום (רביעי) על התוצאות הכספיות שלה מהרבעון הראשון של שנת 2024 עם הכנסות של כמעט שלושה מיליארד שקלים. זהו הרבעון הכי החזק שלה אי פעם, עם הכנסות שהסתכמו בכ-738 מיליון דולר ורווח נקי של כ-80 מיליון דולר, מרביתו מגידול משמעותי בשיעור התפוסה. ה-EBITDAR הסתכם בכ-196 מיליון דולר.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

אל-על פעלה בתקופת המלחמה כמעט לבד בשמיים. מתוך 130 חברות זרות שפעלו בנמל התעופה בן גוריון, פועלות כעת רק 45 חברות. קווים לארצות ברית, ובכלל לצפון אמריקה נמצאות בבלעדיות של חברת התעופה הישראלית. כך גם לגבי קווי תעופה לתיאלנד, יפן ועוד.

מנכ"לית אל על, דינה בן-טל גננסיה, אמרה בתגובה: "לאור חוסר היציבות בתחום התעופה בישראל והלחצים המתגברים על טיסותינו, אנו פועלים באינטנסיביות להגדלת היצע המושבים ותגבור לוח הטיסות, תוך מתן מענה נקודתי למקרים מיוחדים. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לתת מענה הולם ככל הניתן לביקושים הגבוהים והעומסים החריגים על מערך השירות של החברה, כאשר חלק מאנשינו עדיין מגויסים לשירות מילואים והחברה פועלת בשגרת מלחמה".

הפופולריים