זוגתו לשעבר של איציק זוהר שהותקפה: "יש לגלות אפס סובלנות לאלימות"

זוגתו לשעבר של איציק זוהר: "לגלות אפס סבלנות לאלימות"
כתב אישום הוגש אתמול נגד כדורגלן העבר, איציק זוהר, בגין איומים ותקיפת בת זוגו. היא כתבה בחשבון האינסטגרם שלה: "העובדה שהאירוע התרחש כאשר איציק היה מצוי תחת השפעת אלכוהול אינה סיבה, הצדק או תירוץ להפעלת אלימות בכלל ובוודאי שלא כנגד נשים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איציק זוהר
איציק זוהר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בת זוגו לשעבר של כדורגלן העבר אציק זוהר, שנאשם בתקיפתה, הגיבה היום (חמישי) לראשונה על הפרשה. מיטל אדרי כתבה בחשבון האינסטגרם שלה: "העובדה שהאירוע התרחש כאשר איציק היה מצוי תחת השפעת אלכוהול אינה סיבה, הצדק או תירוץ להפעלת אלימות בכלל ובוודאי שלא כנגד נשים או אוכלוסיות המועדות לפגיעות אלימות".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"ברגעים אלו חשוב לי לומר את הדברים הבאים", פתחה את הפוסט ורשמה: "קרוב לשנה ניהלתי זוגיות טובה, מכבדת ואוהבת עם איציק. את האירוע שבו צפתה כל מדינת ישראל ואשר קרה לראשונה במהלך הקשר כולו, אין צורך שאפרש ולא קשה להפריז בחומרתו".

אדרי הוסיפה: "מייד לאחר שהאירוע הסתיים, קיבלתי החלטה לסיים את הקשר הזוגי עם איציק ואין דרך חזרה, ולא תהיה כזו. את ההחלטה הזו קיבלתי ללא היסוס או התלבטות והיא הייתה ברורה לי כשמש. השמועות בדבר חזרתנו האחד לשנייה, אינן אמת והן ככל הנראה אינטרס של אחרים".

היא קראה: "אני בוחרת להעביר את המסר לפיו צריך לגלות אפס סובלנות כלפי אלימות בראש ובראשונה בשביל ילדיי, משפחתי ועשרות העובדים בעסק שלי אותו אני מנהלת בגאווה מזה שנים רבות. הערכים אשר הושרשו בי על ידי הוריי ואשר עוברים אל ילדיי מחייבים הליכה בדרך זו. מי שמכיר אותי יודע שאני אישה חזקה ואשאר כזו, מודה לכולכם על האהבה".

כתב אישום הוגש אתמול נגד זוהר, בגין איומים ותקיפת בת זוגו. לפי כתב האישום בבית משפט השלום ברמלה, לפני כחודש וחצי זוהר ובת זוגו שבו בשעת לילה מאוחרת מבילוי משותף לביתם, כאשר זוהר היה שיכור תחת השפעת אלכוהול, ונהג באלימות כלפיה.

תיעוד האירוע:

סנגורו של זוהר, עורך הדין ניר ליסטר מסר בתגובה: "איציק מעולם לא נהג בדרך לא ראויה כלפי אף אחד אף פעם. לא נחקר בגין העניין הזה ולא נעצר. גם בת זוגו לא הגישה תלונה ולא נחקרה. לא ברור לי למה ואיך הוגש כתב אישום".

הפופולריים