אביה של החטופה שנרצחה: "כשהסוף רע ראש, הממשלה לא בא"

אביה של החטופה שנרצחה: "כשהסוף רע ראש, הממשלה לא בא"
אביה של נועה מרציאנו שנרצחה בשבי חמאס כתב בעקבות שחרור החטופים שהוא שמח בשביל המשפחות, אך העביר ביקורת על ראש הממשלה שלא דיבר עם המשפחה לאחר הירצחה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נועה מרציאנו
צילום: ללא קרדיט

אבי מרציאנו, אביה של נועה מרציאנו, התצפתנית שנחטפה מבסיס נחל עוז ונרצחה בשבי חמאס מתח ביקורת על ראש הממשלה היום (שבת) וטען שלא נפגש עם המשפחה ולא דיבר איתה, בניגוד ליחס שלו למשפחות החטופים ששוחררו במבצע היום.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

מרציאנו כתב בפוסט בפייסבוק: "מסתכל על יעקב, אבא של נועה ארגמני, ואי אפשר שלא להתרגש. אני באמת שמח מכל הלב בשביל כל המשפחות שזכו לחבק את יקיריהם. וגם מקנא. זה מדגיש כמה הסוף שלנו היה רע. כשהסוף רע, ראש הממשלה לא בא. הוא גם לא מתקשר".

נועה נחטפה מבסיס נחל עוז ב-7 באוקטובר. חמאס פירסם סרטון שלה בשבי, לאחר פרסום הסרטון צה"ל הודיע כי היא אינה נמצאת בין החיים. מידע ממוקד ומדויק של שב"כ הוביל את הכוחות בשטח לאיתור גופתה במבנה סמוך לבית החולים שיפא בעזה. 

אימה של נועה ספדה לה בהלוויתה: "בעולם מתוקן לא היינו עומדים כאן, אבל אנחנו לא בעולם מתוקן. הכאב שלנו הפך לכאב של המדינה, ניסינו הכול, 40 יום בהם הפכנו כל אבן. והיום אנחנו מבקשים סליחה, שלא הצלחנו. את שמרת עלינו, אבל אנחנו לא שמרנו עלייך".

הפופולריים