"פצצה מתקתקת"

עם 10 לבנות חבלה: חוליית חיסול של ארגון פשע נעצרה

עם 10 לבנות חבלה: חוליית חיסול של ארגון פשע נעצרה
שני חשודים נתפסו במסגרת פעילות ממוקדת לסיכול אירועי רצח פליליים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חוליית חיסול של ארגון פשע נעצרה
חוליית חיסול של ארגון פשע נעצרה צילום: דוברות המשטרה

שני גברים, תושבי טמרה בני 21 ו-31, נעצרו כשברשותם 10 לבנות חבלה, שיועדו על פי החשד לחיסולים במסגרת סכסוכי ארגוני פשע. ממשטרת ישראל נמסר היום (שני) כי החשודים נתפסו בפעילות פרשיית "פצצה מתקתקת", שמטרה סיכול פיגועים פליליים משמעותיים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

על פי הודעת המשטרה, ביום שישי האחרון נערכו לוחמי יחידת הגבולות וכוחות בילוש של המחוז הצפוני, לסיכול החולייה שברכבה אמצעי לחימה משמעותיים. הכוחות המבצעיים שנפרסו במארבים ותצפיות זיהו את הרכב ולאחר מרדף סמוך לצומת ייבור הוא נעצר, בזמן מעצר הרכב בוצע נסיון בריחה רגלית של החשודים שנעצרו. 

בחיפוש ברכב אותרה שקית במושב הקדמי שהכילה 10 לבנות חבלה שביכולתם לגרום להרס רב ופגיעה קשה בחיי אדם. חבלני המשטרה הוזנקו למקום ,טיפלו בזירה והעבירו את הממצאים להמשך טיפול. לפי בקשת המשטרה, מעצרם של החשודים הוארך עד 13 ביוני.

מפקד ימ"ר צפון ניצב משנה אייל הררי: "היחידה המרכזית של המחוז הצפוני, מנהלת מלחמת חורמה חסרת פשרות בשיתוף כלל יחידות המחוז ולוחמי מג"ב, כנגד ארגוני הפשיעה, כנופיות הפשע, אירועי הרצח - והסחר באמל"ח לא חוקי; זאת במטרה לספק לאזרחי המחוז, מכלל המגזרים, ביטחון אישי, ביטחון הנפש והרכוש".

הפופולריים