יזהר שי חשף את שיחתו עם נתניהו: "לא ידע שהבן שלי נהרג"

יזהר שי חשף את שיחתו עם נתניהו: "לא ידע שהבן שלי נהרג"
השר לשעבר טען כי ראש הממשלה התקשר אליו בצאת חג השבועות והביע זעזוע על כך שלא שמע על אובדן בנו שנפל ב-7 באוקטובר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ירון שי ובנימין נתניהו
ירון שי ובנימין נתניהו צילום: מתוך עמוד הטוויטר של יזהר שי

השר לשעבר יזהר שי צייץ היום (חמישי) על שיחה שהייתה לו עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בעקבות נפילת בנו, בה טען ראש הממשלה כי לא ידע שבנו של השר לשעבר שי, ירון, נהרג בקרבות של 7 באוקטובר. זאת למרות ששי פעיל מאוד ברשתות החברתיות, התראיין מספר רב של פעמיים ואף תייג את נתניהו בכמה רשומות. בלשכת נתניהו טרם מסרו התייחסות.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"אמש, עם צאת החג, קיבלתי שיחת טלפון מראש הממשלה", כתב שי. "בעקבות דברים שפרסמתי, מישהו סיפר לו שהבן של יזהר שי נהרג והוא הביע בפניי זעזוע עמוק מכך שלא שמע על זה עד עכשיו. הוא הביע השתתפות כנה בצערנו, ואמר שכמי שאיבד את אחיו וראה את הסבל של הוריו במשך שנים רבות הוא מכיר מקרוב את כאב השכול".

"אמרתי לו שהוא אחראי לכל מה שקרה כאן, לא רק להצלחות. שהוא אמור היה להיות ראש הממשלה של כולנו לא רק של בוחריו ושאני מבטא את הכאב של מליוני אזרחים שאין להם ראש ממשלה שמתייחס לכאב שלהם. הוא אמר שהוא מסכים עם העיקרון אבל לדעתו גם מיישם אותו, הוא כן פוגש משפחות שכולות וכן מתקשר לאנשים שחוו אסון, ולצערו הדברים לא ידועים לציבור".

הדברים אותם פרסם שי, שהובילו לשיחתו עם נתניהו, היו ביקורת על כך שראש הממשלה נפגש עם ארבעת החטופים ששוחררו משבי חמאס, אך לא דיבר עם משפחות שכולות. "הבן שלי נפל בקרב גיבורים והציל במותו את חייהם של מאות אזרחים. אבל גם אילו נרצח בשנתו או נחטף מביתו, ראש ממשלה מוסרי וערכי היה מתקשר לנחם ולחזק. ולהתנצל שזה קרה במשמרת שלו. אני לא כועס עליו. בכלל לא. אני בז לו, איש עלוב".

 

הפופולריים