פרסום ראשון

הערכה: הגופה שנמצאה בצומת שער הנגב - של מחבל

הערכה: הגופה שנמצאה בצומת שער הנגב - של מחבל
הגופה, שאותרה על ידי אזרח, נמצאת במצב ריקבון מתקדם ועליה, נמצאו בין היתר חולצה עם כיתוב בערבית, רימוני הלם, מחסניות ווסט צבאי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
- צילום: פלאש 90

גופה במצב ריקבון מתקדם אותרה היום (חמישי) על ידי אזרח בצומת שער הנגב. על הגופה נמצאה חולצה עם כיתוב בערבית, מגפיים, מחסניות, שני רימוני הלם, מכנס צבאי ווסט צבאי ללא אמל"ח - הערכת המשטרה היא שמדובר במחבל. הגופה שנמצאה נשלחה לבדיקה במכון לרפואה משפטית. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

כמו כן, בחודש אפריל שרידי גופה של מחבל חמאס שנכנס לישראל ב-7 באוקטובר התגלו ליד תחנת הרכבת בשדרות. על גופת המחבל נמצא עם וסט ועליו תחמושת. התחנה נסגרה למשך שעתיים, במהלכן חבלנים טיפלו בתחמושת שנותרה.

בתחילת החודש הודיע צה"ל כי גופתו של דולב יהוד, בן 35 מקיבוץ ניר עוז, נמצאה בשטח הקיבוץ ולא נחטפה לרצועת עזה. דולב, ששימש כחובש באיחוד הצלה ובמד"א, יצא בבוקר 7 באוקטובר לסייע במאבק מול הפלישה של מחבלי חמאס, כשאשתו ההרה ושלושת ילדיו שהו במשך תשע שעות בממ"ד. הוא נרצח במאבק עם המחבלים.

עד אז דולב הוגדר חטוף. מ-7 באוקטובר אסף צה"ל גופות וניסה להבין היכן הוא נמצא, כשבכל התקופה מאז הטבח לא התקבל ממנו סימן חיים משטח הרצועה. בשבועות לפני שנמצאה גופתו עלה חשד שנרצח בשטח ישראל, ככל הנראה בשטח הקיבוץ, ונאסף למקום אחר.

הפופולריים