50 חברי סגל מאוניברסיטת אריאל לח"כים: יש להקדים הבחירות

50 חברי סגל מאוניברסיטת אריאל לח"כים: יש להקדים הבחירות
במכתב ששלחו האקדמאים מהאוניברסיטה שבשומרון נכתב: "עם התפרקותה של ממשלת החירום ברור כי אין עוד ביכולתה של ממשלת ישראל ה-37 להוציא את מדינת ישראל מהמשברים עמם היא מתמודדת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוניברסיטת אריאל, אילוסטרציה
אוניברסיטת אריאל, אילוסטרציה צילום: פלאש 90

יותר מ-50 חברי סגל מאוניברסיטת אריאל שבשומרון חתמו על מכתב שנשלח לחברי הכנסת הקורא להקדמת הבחירות ולהקמת ממשלת אחדות, כך פורסם היום (חמישי) ב"כאן הערב" ברשת ב.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

במכתב ששלחו האקדמאים מאוניברסיטת אריאל נכתב: "שמונה חודשים מפרוץ המלחמה בעזה, עם התפרקותה של ממשלת החירום ברור כי אין עוד ביכולתה של ממשלת ישראל ה-37 להוציא את מדינת ישראל מהמשברים עמם היא מתמודדת".

 

עוד נכתב באותו מכתב: "אנו, חברות וחברי סגל באוניברסיטת אריאל בשומרון, צופים בעיניים כלות כיצד העדר המדיניות מדרדר את המדינה היקרה שלנו מדחי אל דחי. הגענו למסקנה כי בעת הזו הדרך היחידה העומדת בפני עם ישראל ליציאה מהירה מכל המשברים במקביל היא קיום בחירות מהירות ככל האפשר לכנסת ישראל".

חברי הסגל מאוניברסיטת אריאל הוסיפו: "תקוותנו היא כי חידוש האמון בין ממשלת ישראל לבין אזרחי ישראל יוביל בהקדם להקמת ממשלת אחדות אמיתית ושיוויונית , בה ישלבו זרועות כלל חלקי החברה הציונית בישראל".

הפופולריים