חברת התעופה "טראנסאוויה" ביטלה את טיסותיה מאמסטרדם לתל אביב בשני הכיווניים

חברת התעופה "טראנסאוויה" ביטלה את טיסותיה להולנד וחזרה
אלפי ישראלים שהיו אמורים לטוס בקיץ לאמסטרדם עם חברת התעופה, יקבלו הודעות ביטול
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתב"ג
צילום: משה שי, פלאש 90

חברת התעופה הצרפתית-הולנדית טראנסאוויה, הודיעה על ביטול כלל טיסותיה מאמסטרדם לתל אביב בשני הכיווניים. החברה, מכרה אלפי כרטיסים לישראלים בקו, אולם זו החליטה לבטל בשלב זה את הטיסות לישראל - כך פורסם היום (ראשון) בתוכנית "בחצי היום" עם אסתי פרז בן-עמי בכאן רשת ב. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

אלפי ישראלים שהיו אמורים לטוס בקיץ לאמסטרדם עם חברת התעופה, יקבלו הודעות ביטול. כמו כן, חברת התעופה האמריקנית "דלתא", החזירה לפני כשבעיים את טיסותיה לישראל שהופסקו אחרי 7 באוקטובר. חברת התעופה מפעילה טיסה יומית ישירה מנתב"ג לנמל התעופה JFK בניו יורק.

החברות הישראליות אל על, ארקיע וישראייר פעלו בתקופת המלחמה כמעט לבד בשמיים. מתוך 130 חברות זרות שפעלו בנמל התעופה בן גוריון לפני 7 באוקטובר, פעלו עד תחילת חודש יוני רק 45 חברות. חברת הלואוקוסט איזיג'ט הודיעה בחודש אפריל כי היא תבטל את טיסותיה לישראל עד לסתיו של שנת 2024 - כך פורסם בכאן חדשות. בהודעת החברה הבריטית נכתב: "כתוצאה מהמצב המתמשך והמתפתח בישראל, איזיג'ט קיבלה החלטה להשהות את טיסותיה לתל אביב לשארית עונת הקיץ - עד 27 באוקטובר".

טרמינל 1 בנתב"ג שב ב-1 ביוני לפעילות לטיסות פנים ארציות ובין-לאומיות. במהלך החודשים הקרובים צפויות לצאת מטרמינל 1 כ-1,200 טיסות וצפויים לעבור בו כ-200 אלף נוסעים מדי חודש. החברות הצפויות לפעול גם מטרמינל 1, נכון לעכשיו, הן אל על, ארקיע, ישראייר,  וויז אייר, ריינאייר, ואיירזנה.

 

 

הפופולריים