פרסום ראשון

החשד לאלימות בפעוטון היוקרתי בת"א: התיעודים מהגן - ועדויות ההורים

החשד לאלימות בפעוטון בת"א: התיעודים מהגן ותגובות ההורים
הפרשה החלה כשחלק מההורים התחילו לשים לב לשינויים רגשיים קיצוניים אצל ילדיהם, שנהיו לדבריהם מאוד תוקפניים, החלו לסבול מסיוטי לילה וחזרו הביתה עם חבלות. אחת הסייעות פוטרה, אך הגן ממשיך לפעול כרגיל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חשד לאלימות נגד פעוטות בגן ילדים יוקרתי בתל אביב
. צילום: .

בשבועות האחרונים המשטרה חוקרת חשד להתנהלות לא תקינה בפעוטון במרכז תל אביב, בעקבות תלונה על אלימות שהגיעה מאחד ההורים. הערב (חמישי) בחדשות הערב בכאן 11 פורסמו תיעודים של האלימות בפעוטון ותגובותיהם של ההורים שנחשפו אליהם.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

הפרשה החלה כשחלק מההורים התחילו לשים לב לשינויים רגשיים קיצוניים אצל ילדיהם, שנהיו לדבריהם מאוד תוקפניים, החלו לסבול מסיוטי לילה וחזרו עם חבלות שונות בסוף היום. בשלב הזה החליטו לשלוח עם הילדים מכשיר הקלטה לגן.

ההקלטות שהתקבלו, רק חיזקו את החששות של ההורים, ובעזרת הדס חכימי ממיזם שומרת הטף, הם ביקשו להסתכל במצלמות הגן. משם הסיפור הסתבך, וההורים גילו תיעודים נוספים שמצריכים בדיקה - כמו התנהלות אגרסיבית לכאורה, האכלה באוכל שנראה כי נפל על הרצפה ועוד.

לאחר הסערה פיטרה בעלת הפעוטון את אחת הסייעות, אך המעון עדיין פועל כרגיל והחקירה בעיצומה. יש לציין כי בתיעודים נראית אף מנהלת הגן ולא רק הסייעת שפוטרה.

ממשרד החינוך מסרו בתגובה, "מדובר במעון אשר נמצא בפיקוח מחוז תל אביב. גורמי המקצוע במשרד מכירים את התלונות. מאחר והנושא נמצא בחקירת משטרה לא נוכל להתייחס עד לתום החקירה. המחוז יפעל בהתאם לממצאי המשטרה והמלצותיה".

בעלת הפעוטון והסייעת שפוטרה בחרו שלא להגיב.

הפופולריים