פרטים חדשים

פרשת ההזנחה ומות התינוק באילת: אביו - אנס מורשע תחת פיקוח

ההזנחה ומות התינוק באילת: אביו - אנס מורשע תחת פיקוח
אביו של התינוק עבריין מין ונשא מאסר של כמה שנים בכלא. לאחר שחרורו עד למעצרו בתחילת השבוע היה נתון בפיקוח של יחידת צור המפקחת על עברייני מין במסוכנות ברף הגבוה • ממשרד הרווחה נמסר כי בכוונתם לבדוק את התנהלות העירייה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
- צילום: שיר טורם, פלאש 90

פרשת ההזנחה והמוות של התינוק באילת: אביו של התינוק הוא עבריין מין, שהורשע בעבירות בהן אונס ומעשים מגונים בקטינות ושידול לסמים של קטינות. כך פורסם היום (שישי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

האב ריצה עונש מאסר של כמה שנים בכלא, ולאחר שחרורו ועד למעצרו בתחילת השבוע היה נתון בפיקוח של יחידת צור המפקחת על עברייני מין במסוכנות ברף הגבוה. זהו מעצרו החמישי של האב, בן ה-34. בעבר נעצר גם על עבירות רכוש.

בחדשות הערב בכאן 11 פורסמה ביום שני עדותה של אישה, אשר טיפלה בילד במשך יומיים לאחר שהאם פירסמה פוסט בפייסבוק, שבו היא מחפשת אדם שישמור על התינוק ללילה בלי תשלום. אימה של האישה דיווחה לעובדת סוציאלית על המקרה ועל כך שהאם ניתקה קשר ולא חזרה לקחת את הילד כעבור לילה אחד. תלונות נוספות התקבלו ברווחה בעקבות פרסום הפוסט.

מעיריית אילת נמסר כי "העובדת הסוציאלית עדכנה את התושבת כי במידה שההורים לא יחזרו יש לדווח מיידית למשטרה על נטישה. לאחר שהילד הושב להורים, צוות של אגף הרווחה יצא לבית המשפחה. במפגש נראה הילד בריא וחיוני. העובדות הסוציאליות הסבירו להורים כי הם פעלו שלא כשורה. לאחר כמה ימים ההורים הגיעו לפגישה באגף הרווחה וסוכם על מעטפת סיוע הכוללת הדרכה הורית והשמת הפעוט במעון".

ממשרד הרווחה נמסר לכאן חדשות כי בכוונתם לבדוק את התנהלות עיריית אילת ולאחר מכן יפעלו בהתאם למסקנות.

הפופולריים