חשד לרצח בכפר קאסם: הרוג ושלושה פצועים מירי בעיר

חשד לרצח בכפר קאסם: הרוג ושלושה פצועים מירי בעיר
תושב העיר כרים עלי אבו ג'אבר פונה לבית החולים בילינסון במצב אנוש ושם נקבע מותו. שלושה אנשים נוספים נפצעו, בהם חלק במצב קשה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כרים עלי אבו ג׳אבר
כרים עלי אבו ג׳אבר צילום: ללא

המשטרה פתחה הלילה (חמישי) בחקירת רצח בכפר קאסם במהלכו נורה למוות תושב המקום. באירוע נפצעו ארבעה תושבי המקום, אחד הפצועים פונה במצב אנוש למרכז הרפואי "בילינסון" ושם נקבע מותו. שמו של הנרצח הוא כרים עלי אבו ג'אבר, תושב העיר.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

שלושה פצועים נוספים באירוע פונו במצב קשה ובינוני, על פי גורמי רפואה. השוטרים פתחו בסריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף ממצאים בזירה על ידי חוקרי המחלקה לזיהוי פלילי במסגרת חקירה שנפתחה.

אבו ג'אבר הוא הנרצח ה-108 בחברה הערבית מתחילת השנה, בתקופה מקבילה בשנה שעברה, 112 נרצחו.

השבוע, נבילה סנדין בת 42 אם לשניים, נורתה ביום שלישי האחרון למוות בפתח ביתה בכפר ג'ת. ככל הנראה יעד הירי היה אחד מיושבי הבית. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בה פעולות החייאה, אך לבסוף קבעו את מותה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

זמן קצר לפני כן, תושב לוד בן 40 נורה למוות. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים, שם נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת רצח וסריקות אחר החשודים.

בהמשך, נערה בת 15 נפצעה בינוני מירי כלי רכב חולף בזמן שככל הנראה הייתה בתוך חנות בעיר התחתית בחיפה. נהג אמבולנס שמע את הירי ועצר את נסיעתו כדי לטפל בה. לאחר מכן, פינה אותה לבית החולים. על פי הערכה ראשונית - היא נפגעה בטעות והירי לא כוון אליה. לא נשקפת סכנה לחייה.

 

הפופולריים