השר לביטחון הפנים: בעקבות האיומים, מהלילה - ד"ר אלרעי פרייס תקבל אבטחה צמודה

בר לב: מהלילה - אבטחה צמודה לאלרעי-פרייס

בר לב באולפן כאן 11: "אלרעי פרייס מוגדרת מאוימת ברמה מאוד גבוהה" • עם חזרתה לישראל מחו"ל - ניידת משטרה ליוותה אותה משדה התעופה • מוקד מיוחד הוקדם לטיפול באיומים על עובדי משרד הבריאות
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ד"ר שרון אלרעי פרייס
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

השר לביטחון הפנים עמר בר לב אמר הערב (שבת) בתוכנית "הכול פוליטי" בכאן 11 כי בעקבות האיומים, מהלילה תוצד אבטחה צמודה לראש שירותי בריאות הציבור ד"ר שרון אלרעי פרייס.ניידת משטרה ליוותה אותה משדה התעופה, בר לב ציין בריאיון לסולימאן מסוודה ויערה שפירא כי אלרעי פרייס מוגדרת מאוימת ברמה מאוד גבוהה, עם חזרתה לישראל מחו"ל. 

צפו בריאיון עם השר בר לב בכאן 11

בר לב התייחס גם לארגון "לה פמיליה" ואמר כי "הקריאות הגזעניות והאלימות במגרשים בלתי מתקבלות על הדעת. זה גם פוגע בקבוצה". בר לב ציין כי "אם ניתן יהיה למנוע מהם כניסה למגרשים או להכריז עליהם כארגון בעייתי - זה ייעשה".

כל צמרת משרד הבריאות, ולא רק ד"ר שרון אלרעי פרייס, מאוימת על ידי מתנגדי החיסונים, כך פורסם שלשום בחדשות הערב בכאן 11. גם מנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור נחמן אש, קיבל הודעות בהן נכתב: "שלום נחמן אש, יימח שמו. הייתי רוצה מאוד שתיתן לי את העונג להזריק לך את זריקת הרעל של פייזר, ובכך לקיים את המצווה החשובה של מחיית עמלק". בעקבות האיומים כל בכירי המשרד מסתובבים בימים אלה עם לחצני מצוקה. במשרד הבריאות הודיעו גם כי הוקם מוקד מאוימים באגף הביטחון במשרד לדיווח מצד העובדים על מקרים של הכפשות ואיומים.

המשטרה פתחה ביום חמישי בחקירת האיומים נגד ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות. התלונה הוגשה למשטרה על ידי קצין הביטחון של משרד הבריאות, בעקבות פרסומים ברשתות החברתיות נגדה. מאיר פרייס, בעלה, קרא למשטרת ישראל ולשר לביטחון הפנים לפעול בעקבות איומים על חייה של רעייתו.

בציוץ בטוויטר כתב פרייס: "משטרת ישראל, כבוד השר. פונה אליכם ישירות. יש איומים קונקרטיים על חיי אשתי. אתם יודעים את זה, יש הודעות ברשתות, יש מספרי טלפון, יש שיחות איום מפורשות. החומר אצלכם. זה הזמן לפעול, עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי". ראש הממשלה נפתלי בנט גיבה את דבריו ואמר: "מלחמת הפייק של מתנגדי החיסונים נגד אלרעי פרייס ואחרים צריכה להיפסק. הם מצילים חיים ומאפשרים לנו לשמור על ישראל פתוחה ומתפקדת". 

ד"ר שרון אלרעי-פרייס אמרה בראשית השבוע כי היא סופגת איומים ומתקפות ברמה יום-יומית על ידי מתנגדי חיסונים ואף נערכות הפגנות מתחת לביתה. "זה מגיע אליי גם באופן אישי", היא סיפרה בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב. "מטיחים בי כל מיני האשמות. מתנגדי חיסונים תוקפים אותי אישית על הבחירות שלהם לא להתחסן. זה אפילו יותר מורכב כשזה מתחת לבית שלי והילדים שלי חשופים לזה. יש הפגנות של אנשים שמקללים ועושים חיבורים למלחמת העולם השנייה. דברים נוראיים. זה קורה ברמה יום-יומית. היו איומים עד למצב של לתת לי כפתור מצוקה".

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

ח"כ רוזין: מרצ במצב יותר טוב מימינה ותקווה חדשה

ח"כ מיכל רוזין ציינה הערב כי מפלגתה, מרצ, במצב יותר טוב במעבר אחוז החסימה מימינה ותקווה חדשה. "הצד השמאלי בממשלה במצב הרבה יותר טוב ממפלגות הימין בקואליציה", אמרה רוזין בריאיון בתוכנית. "הכול יכול להשתנות ברגע אם נתניהו יפרוש. אנחנו זוכרים מה האלטרנטיבה ולכן יותר זהירים".

הפופולריים