ריב השרות מכחול לבן: "את מתנהגת כמו גנבת"

ריב השרות מכחול לבן: "את מתנהגת כמו גנבת"

השרות פנינה תמנו-שטה ואורית פרקש-הכהן נצפו צועקות אחת על השנייה במשרד רה"מ, בעימות חריג. מלשכות שתי השרות בחרו שלא להגיב לדברים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אורית פרקש הכהן ופנינה תמנו שטה
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

עימות צעקות חריג במיוחד התרחש השבוע במשרד ראש הממשלה בין שתי שרות מכחול לבן, פנינה תמנו-שטה ואורית פרקש הכהן - כך פורסם הבוקר (שלישי) בכאן רשת ב. בזמן הישיבה ניגשה השרה פרקש-הכהן לדובר ראש הממשלה וביקשה לנסח איתו מחדש את הודעת הדוברות שתצא בתום הישיבה. השרה תמנו-שטה צעקה לעברה: "את מתנהגת כמו גנבת. את לא משנה פסיק מההודעה". השרה פרקש-הכהן צעקה בחזרה: "יא הזייה. אני לא המזכירה שלך. את אישה משוגעת".

האירוע יוצא הדופן התרחש במקביל לישיבת הממשלה, לעיני שרים ויועצים שחזו בשתי השרות צועקות אחת על השנייה במסדרון. הרקע לעימות החריג היה החלטת ממשלה שעסקה בקליטת עולים מהנדסים לעבודה ברחבי הארץ בתיווך ובסיוע המדינה. העימות התרחש סביב ויכוח על הקרדיט להחלטה ועל שינויים בתוכן ההחלטה עצמה. מלשכות שתי השרות בחרו שלא להגיב לדברים.

אתמול נחשף שבר נוסף בקואליציה כשבכאן רשת ב נחשפו הקלטות של השר אלי אבידר, שהחליט להיפרד מסיעת ישראל ביתנו אחרי ויכוחים מול יו"ר מפלגתו אביגדור ליברמן. בשיחה סגורה הוא דיבר בחופשיות על הבוס לשעבר ליברמן, על עמיתיו לממשלה וגם על הניסיונות לפגוע בו מתוך הקואליציה. "מגיע לי להיות שר יותר מ-99% מהשרים שיושבים שם", הוא נשמע אומר. 

האזינו להקלטה

הפופולריים