השר הנדל: לא נפסיק להרוס בתי מחבלים כדי להתאים למדיניות האמריקנית

הנדל: לא נפסיק להרוס בתי מחבלים בשביל ביידן

שר התקשורת בריאיון לכאן חדשות: חוק האזרחות וחוק שירות הביטחון לא עברו כי פולחן האישיות באופוזיציה מחליף את האידיאולוגיה • ח"כ כהן: לא קידמנו את חוק יסוד ההגירה בממשלת נתניהו כי לא היה לו רוב • ח"כ תומא-סלימאן: הממשלה ממשיכה את דרכו של נתניהו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שר התקשורת יועז הנדל
צילום: צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

על רקע הביקורת של ממשל ביידן, שר התקשורת יועז הנדל אמר הערב (שבת) כי הממשלה לא תפסיק להרוס בתי מחבלים כדי להתאים למדיניות האמריקנית. "אנחנו עושים מה שטוב למדינת ישראל", אמר בריאיון לדב גיל-הר בתוכנית הכול פוליטי בכאן 11. "המדיניות של הממשלה החדשה ברורה לגבי הפרת הריבונות והיחס לטרור. לפעמים נהיה חלוקים עם הממשל האמריקני, אבל לרוב נלך יד ביד".

הנדל הוסיף כי העימות הראשון שנרשם בין ממשל ביידן לממשלת בנט סביב הרס בית המחבל שרצח את יהודה גואטה לא נחשב לבקיע ביחסים. "הקולות שאני מקבל הם שהממשל האמריקני רוצה לשתף פעולה עם הממשלה החדשה בישראל".

עוד אמר השר הנדל כי חוק האזרחות וחוק שירות הביטחון לא עברו השבוע כי פולחן האישיות באופוזיציה מחליף את האידיאלוגיה. "אחרת אני לא יודע להסביר איך כאלה שמגיעים ממפלגות שנשאו את דגל הציונות - מצביעים נגד חוק ציוני. הם שמו אלוהים אחרים".

ח"כ כהן: לא קידמנו את חוק יסוד ההגירה בממשלת נתניהו כי לא היה לו רוב

חבר הכנסת אלי כהן התייחס בתוכנית להפלת חוק האזרחות וקידום חוק ההגירה. כהן ציין כי חוק ההגירה לא קודם בזמן ממשלת נתניהו בגלל שלא היה לו רוב. "הקואליציה צריכה לבוא בטענות רק לעצמה. שקד גם שיקרה על הדוכן במליאה", אמר כהן בריאיון לדב גיל-הר.

ח"כ תומא-סלימאן: הממשלה ממשיכה את דרכו של נתניהו

חברת הכנסת עאידה תומא-סלימאן אמרה בריאיון בתוכנית: "הממשלה החליפה את נתניהו, אבל ממשיכה את דרכו. אנחנו לא חלק ממאבק הליכוד בממשלה הנוכחית".

הפופולריים