ח"כ אבו שחאדה שחלה בקורונה: פגשתי אלפי אנשים

ח"כ אבו שחאדה שחלה בקורונה: פגשתי אלפי אנשים

"ביקרתי בניחומי אבלים, באירועים משפחתיים ובהפגנות", אמר בריאיון לכאן רשת ב והוסיף כי נכח בוועדות בכנסת: "רוב הזמן הקפדתי על ההנחיות". הדיונים בכנסת בוטלו היום בעקבות ההדבקות
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ סמי אבו שחאדה
צילום: צילום: אתר הכנסת

ח"כ סמי אבו שחאדה, שאובחן אמש (רביעי) כחולה בקורונה, התראיין הבוקר לתוכנית דקלוינסון בכאן רשת ב ואמר כי נפגש עם אלפי אנשים בשבוע האחרון. "הייתי בניחומי אבלים, באירועים משפחתיים ובהפגנות. אבל צריך לזכור שיש כמות מוגבלת של אנשים שכל חולה קורונה יכול להדביק". כל דיוני הכנסת שתוכננו להיום נדחו, ועובדי הכנסת הונחו להישאר בבית אם עבודתם במשכן אינה נחוצה היום. 

האזינו לריאיון עם אבו שחאדה בכאן רשת ב

חבר הכנסת מהרשימה המשותפת סיפר כי הוא מרגיש טוב, ולא פיתח תסמיני מחלה. "נבדקתי אתמול בצוהריים, אחרי שהנהג שלי אובחן כחולה בקורונה", סיפר בריאיון. "אחרי חצות התקשרו אליי וסיפרו לי שנדבקתי". אבו שחאדה שוחח הבוקר עם קצין הכנסת וביחד התחקו אחרי הפגישות והפעילות שלו בכנסת. 

"הייתי בוועדות, במליאה ובקפיטריה", אמר אבו שחאדה. "הקורונה עדיין איתנו. האשליה שכביכול גמרנו עם זה היא לא נכונה. אני רוצה לפנות לאנשים לחזור ולהישמע להנחיות משרד הבריאות. זה עדיין לא מאחורינו".

ביום שני בערב הודיעה לשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו כי עובד במשרד אובחן כחולה קורונה, ומתבצעת חקירה עם מי בא במגע. האיש, עובד אחזקה, שהה בלשכת ראש הממשלה במוצאי שבת. גם השרים ישראל כ"ץ ויואב גלנט, שהתכוננו להצהרה שנשאו בנושא קורונה באותו ערב, שהו בלשכה ונבדק אם יש צורך לשלוח אותם לבידוד.

הפופולריים