באופן רשמי: נעמה יששכר הגישה בקשת חנינה מפוטין

נעמה יששכר הגישה בקשת חנינה רשמית מפוטין

עורך דינה של הצעירה הישראלית ביקר אותה בבית הסוהר ברוסיה, לאחר שבקרמלין אמרו שאי הגשת בקשת החנינה תוקעת את התהליך
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ולדימיר פוטין, יפה יששכר, בנימין נתניהו, שרה נתניהו, נעמה יששכר
צילום: צילום: לע"מ

נעמה יששכר הגישה היום (ראשון) בקשת חנינה רשמית מנשיא רוסיה ולדימיר פוטין. זאת לאחר שביום שישי האחרון אמר דובר הקרמלין דמטירי פסקוב כי "נעמה יששכר טרם הגישה בקשת חנינה וזה תוקע את התהליך".

פסטיבל נעמה יששכר: המחיר שישראל משלמת והרווח של רה"מ | פרשנות

עורך דינה של נעמה יששכר ואדים קלובגנט ביקר אותה היום בבית הסוהר, ובקשתה הועברה דרך הנהלת הכלא. מהמשפחה נמסר כי נעמה, משפחתה ועורכי דינה מקווים שבקשת החנינה שלה תאומץ כמה שיותר מהר על ידי נשיא רוסיה, והיא תשוחרר.

אימה של הישראלית הכלואה ברוסיה בגין הברחת סמים אמרה בריאיון ל"השבוע" בכאן 11 כי נעמה תגיש את בקשת החנינה כדי להשתחרר. "אנחנו ועורכי הדין מטפלים בזה, והכול בסדר", אמרה יפה יששכר. "היא תחתום על מה שהיא צריכה לחתום כדי לצאת הביתה".

האם הוסיפה בריאיון בנושא החנינה: "אני מקווה שדרך עורך הדין במוסקווה אני אדע יותר פרטים באשר להליך. מתברר שהיא צריכה לחתום בעצמה על חנינה לנשיא. היא סירבה, היא אולי לא רוצה להודות אבל זה חלק מהליך. עורכי הדין מטפלים בזה והכול בסדר".

על הפגישה עם פוטין סיפרה: "אם הנשיא פוטין אומר 'יהיה בסדר' אז זה אומר המון, זה כמו -'אני מוציא אותה'. דיברתי איתו, ביקשתי, סיפרתי לו קצת על נעמה, הוא ענה, הכל קרה דרך מתורגמן. אני אמרתי לו שהיא הייתה בדרך הביתה להקים משפחה, אז הוא אמר 'אני אחזיר אותה שהיא תקים את המשפחה שהיא רצתה', אז זה בשבילי היה מספיק".

הפופולריים