רפי פרץ מתכוון להיפגש עם מורים המשתייכים לקהילה הגאה

רפי פרץ מתכוון להיפגש עם מורים מהקהילה הגאה
זאת בעקבות הסערה שעוררו דבריו על טיפולי ההמרה. השר מתכוון להבהיר שלא הייתה כוונה לפגוע בקהילה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רפי פרץ
צילום: צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

שר החינוך רפי פרץ מתכוון להיפגש בקרוב עם קבוצה של מורים ומורות שמשתייכים לקהילה הגאה. אתמול נעשתה פנייה ללשכתו של השר פרץ מקהילת מורים ומורות גאים שכללה הצעה להיפגש. זאת, בעקבות דבריו של הרב פרץ בעניין טיפולי ההמרה. הרב פרץ השיב שהוא ישמח להיפגש ואנשי לשכתו התבקשו לארגן את הפגישה כבר בימים הקרובים. המטרה של הפגישה היא קודם כל לייצר שיח ובעיקר לנסות ולהבהיר שלרב פרץ לא הייתה כוונה לפגוע בקהילה הגאה.

במקביל, במסגרת ניסיונות החיבורים בימין, השבוע צפויה להתקיים לראשונה פגישה משולשת בין פרץ, שקד ובנט, שצפויים להיפגש יחדיו כדי לנסות ולקדם חיבור בין איחוד מפלגות הימין ובין הימין החדש. צמצום משמעותי בפערים ביניהם עדיין אין והם מקווים שבאמצעות פגישה שכזו תהיה פריצת דרך.

מארגון המורות והמורים הגאות נמסר: "נשמח להיפגש עם שר החינוך ועם כל שר חינוך שימונה גם לאחר הבחירות. השיח עם הדרג הפוליטי והמקצועי במשרד חשוב לנו מאוד, אבל חשוב עוד יותר שמשרד החינוך והעומד בראשו יתחייבו לקבל את המלצת משרד הבריאות ואיגודי מטפלי הנפש וישללו את קיומם של טיפולי המרה בחוזר מנכ"ל בטרם הפגישה. טיפולי המרה הם מסוכנים ביותר ואין לנו כוונה להתפשר על הנקודה החשובה הזו".

הפופולריים