על אף אישור שיפוץ המעון - רה"מ לא עבר לקיסריה

על אף אישור שיפוץ המעון - רה"מ לא עבר לקיסריה

המדינה הקצתה 200 אלף שקלים לשיפוצים בווילה של רה"מ בקיסריה לקראת מעבר של משפחת נתניהו לשם. ממסמכים שנחשפו בכאן חדשות עולה כי קיימת מחלוקת לגבי עלות השיפוצים בווילה
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מעון ראש הממשלה בבלפור בירושלים
צילום: צילום: הדס פרוש, פלאש 90

המדינה החליטה לשפץ את מעון ראש הממשלה בבלפור, והקצתה 200 אלף שקלים לשיפוצים בווילה של ראש הממשלה בנימין נתניהו בקיסריה לקראת מעבר של משפחת נתניהו לשם. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם הערב (ראשון) כי למרות שהחשב של משרד ראש הממשלה אישר את הבקשה לפני שבוע, בני המשפחה עוד לא עברו.


לטענת גורמים במשרד ראש הממשלה, המעבר לא מתבצע בגלל דרישות גורמים ביטחוניים לבצע התאמות בווילה בקיסריה, אולם ממסמכים שנחשפו בחדשות הערב עולה כי קיימת מחלוקת לגבי עלות השיפוצים בווילה. המסמכים מעלים כי רק עבור עבודות האיטום בבית עלתה דרישה של חצי מיליון שקלים ובנוסף נדרשות עבודות נוספות, אך כאמור המדינה הסכימה להקצות רק 200 אלף שקל.

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה: "כדי לחסוך למדינה עשרות מיליוני שקלים בשיכון ראש הממשלה ומערך האבטחה בבית מלון, הוחלט כי נתניהו יעבור להשתכן בזמן השיפוץ במעונו בקיסריה הן משיקולי תקציב והן משיקולי אבטחה. בהתאם להנחיות גורמי הביטחון, ראש ממשלה יעבור למעון בקיסריה רק לאחר שהמקום יעבור תיקון פערי אבטחה וכן תיקון ליקויי בטיחות וליקויים אחרים שלא בוצעו מזה שנים".


הפופולריים