בכירים בימין המאוחד: נתניהו מעוניין בממשלת אחדות עם כחול לבן

הימין המאוחד: נתניהו יקים ממשלה עם כחול לבן
באיחוד טוענים כי אם ראש הממשלה היה מעוניין בממשלת ימין, הוא היה מסכים לשריין אדם מהאיחוד. ח"כ ביטן מהליכוד הגיב: תרמנו להם עוד מנדט בפעם הקודמת כי הם לא עברו את אחוז החסימה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו ואיילת שקד
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בכירי ההנהגה של הימין המאוחד בראשות איילת שקד האשימו היום (שלישי) את ראש הממשלה בנימין נתניהו כי הוא מעוניין להקים ממשלת אחדות עם כחול לבן לאחר הבחירות. לטענתם, ההוכחה לכך היא סירובו של נתניהו לדרישתם לשריין בליכוד את אחד מחברי האיחוד כדי שיסכימו לצרף אליהם נציג של עוצמה יהודית. בליכוד טרם הגיבו על הדברים. 


הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

עוד טוענים הבכירים כי אם נתניהו היה מאמין שעוד ניתן להקים ממשלת ימין אחרי הבחירות הוא היה עושה הכל כדי שזה יקרה, כולל לשריין מישהו מהאיחוד ברשימת הליכוד. בתוך כך, חבר הכנסת גדעון סער מהליכוד אמר לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב כי הליכוד לא צריך להעמיס על עצמו את אנשי הבית היהודי, וכי איתמר בן גביר ועוצמה יהודית צריכים לחבור לאיחוד בימין.


חברת הכנסת עידית סילמן מהבית היהודי אמרה לכאן רשת ב כי טרם האיחוד בימין הוגשו הצעות מפתות לאיתמר בן-גביר אך "תיאבונו היה גדול". סילמן הוסיפה כי בן-גביר מוזמן גם היום לשיח על החיבור, ואם לנתניהו חשובה עוצמה יהודית, באיחוד הימין ישמחו לעזרה בעניין.

חבר הכנסת דוד ביטן הגיב לדבריהם ואמר כי בפעם הקודמת תרמנו את חלקנו כי איחוד מפלגות הימין בקושי עברו את אחוז החסימה, זה לא המצב כיום. האזינו לריאיון המלא עם ביטן בכאן רשת ב

הפופולריים