קרוז בצילומי הסרט ברומא, אוקטובר 2020
צילום: גטי אימג'ס

דיווח: הודלף הטריילר של "משימה בלתי אפשרית 7"

אתר "ההוליווד ריפורטר" דיווח כי טוויטר חסמה קישורים שהפיצו את הקדימון • הטריילר שהוצג באירוע "סינמה-קון" בלאס-וגאס בחודש שעבר טרם הופץ רשמית • הסרט בכיכובו של טום קרוז עתיד לצאת לאקרנים ביולי בשנה הבאה
אלון פרוכטר
22 במאי 2022
06:40

אתר "ההוליווד ריפורטר" דיווח הלילה (ראשון) כי תמונות ראשונות מתוך הסרט השביעי בסדרת "משימה בלתי אפשרית" הודלף אמש לרשתות החברתיות. על פי הדיווח, מדובר בטריילר שהוקרן בחודש שעבר באירוע התקשורת המרכזי של תעשיית הקולנוע "סינמה-קון" בלאס וגאס, שלא שוחרר באופן רשמי על ידי אולפני פרמאונט.

על פי הדיווח, הרשת החברתית טוויטר הספיקה לחסום קישורים רבים בהם שותף הסרטון המדובר, שאורכו שתי דקות, בצירוף אזהרת "פגיעה בזכויות יוצרים". הסרט בכיכובו של טום קרוז, תוכנן לצאת לאקרנים ב-23 יולי 2021, אולם נדחה מאז שלוש פעמים בעקבות מגפת הקורונה וכעת הוא מתוכנן להגיע לבתי הקולנוע ב-14 ביולי 2023. סרט נוסף, שמיני בסדרת הסרטים שצולם בזמן המגפה, עתיד לצאת ב-28 ביוני 2024.

צילומי הסרט השביעי (ובהמשך גם השמיני) החלו בפברואר 2020 בוונציה וברומא, אולם הופסקו בעקבות התפרצות המגפה. כעבור שלושה חודשים, ובצעד חסר תקדים, החריגה ממשלת בריטניה את הגבלות הקורונה על צילומי הסרט ואיפשרה את צילומו בתנאי קפסולה מחמירים באולפני וורנר שבממלכה. מאז נדדו הצילומים נורווגיה ואבו דאבי.