משטרה, אילוסטרציה

פרשת הבכיר לשעבר וההטרדה המינית | הבכיר: "לא עשיתי מסאז'"; המלצרית: "חלאה, תתבייש בעצמך"

המשטרה ערכה עימות בין המתלוננות לבכיר, שטען בין היתר: "לא עשיתי לה שום מסאז', הנחתי לה את הידיים על הכתפיים" • המלצרית מנגד: "אתה פשוט שקרן, אתה חתיכת חלאה, תתבייש בעצמך" • בידי המשטרה עד שתומך באחת האמירות של המתלוננת
ורד פלמן
31 ביולי 2020
21:28

פרשת הבכיר לשעבר במערכת הפוליטית החשוד בעבירות של הטרדה מינית ומעשה מגונה: בעימות שנערך אתמול בין המלצרית המתלוננת לבין הבכיר לשעבר, הטיחה המלצרית את הדברים שאמר לה הבכיר ואמרה שוב כי עשה לה מסאז', חיבק אותה ונישק אותה – בניגוד לרצונה. כך פורסם הערב (שישי) ב"השבוע" בכאן 11. 

הבכיר לשעבר אישר חלק מהעובדות והכחיש את האמירות בעלות האופי המיני וטען כי לא היו לו כוונות מיניות. עוד עלה מהעימות כי בידי המשטרה עד שתומך באחת האמירות הללו שמיוחסות לאותו הבכיר. התיק צפוי לעבור להמשך טיפול והחלטה של הפרקליטות. החוקרת שאלה את הבכיר האם הוא נוהג לנשק אנשים שאינו מכיר והוא ענה בחיוב וכי עשה זאת ללא מעט מלצריות במסעדה.

בעימות נאמר, בין היתר, על ידי המלצרית: "אתה פשוט שקרן, אתה חתיכת חלאה, תתבייש בעצמך. בשירותים הוא אמר לי אז מה מתבודדים פה בשירותים?". הבכיר לשעבר טען מנגד, בין היתר: "אמרתי זה כיף לחזור מהבדידות, מהקורונה. אמרתי משהו על זה שחזרנו. לא עשיתי לה שום מסאז', הנחתי לה את הידיים על הכתפיים".