משה איבגי
צילום: תומר ניוברג, פלאש 90

משה איבגי הגיע לבית המשפט לדיון בכתב האישום

שחקן הקולנוע והתיאטרון מואשם בעבירות מין בנשים שעבד עימן. זהו הדיון הראשון לאחר שהוגש כתב האישום והוא נערך בדלתיים סגורות, לבקשת הפרקליטות
ניצן גלוסמן
18 ביוני 2018
13:35

בבית המשפט השלום בחיפה נערך היום (שני) דיון ראשון בכתב האישום שהוגש נגד שחקן הקולנוע והתיאטרון משה איבגי. השחקן מואשם בעבירות מין שעשה בנשים שעבד עימן, והדיון בעניינו יתקיים בדלתיים סגורות לבקשת הפרקליטות.


בתחילת החודש שעבר הגישה הפרקליטות לבית משפט השלום בחיפה כתב אישום נגד איבגי, בגין מעשים מגונים והטרדה מינית. הוא מואשם שביצע מעשים מגונים בשלוש נשים הטריד מינית שתיים מהן, וכן שהטריד מינית אישה עימה לא הייתה לו היכרות מוקדמת.

השחקן הגיב לכתב האישום שהוגש נגדו ואמר כי זהו "גועל נפש, עינוי דין של שנתיים ושלושה חודשים. זה לא שכאילו הם עשו איזו עבודה או אספו איזה חומר, להיפך. פשוט תקעו את זה ככה ובסוף החליטו להגיש כתב אישום. זה פשוט מזעזע. אני לא יכול לא לחשוב שהכול זה פוליטי, אני לא יכול לא לחשוב על זה. לא יכול להתנתק מזה".

עו"ד ציון אמיר, פרקליטו של איבגי מסר בתגובה לכתב האישום כי "אנו מצרים על החלטת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד משה איבגי וסבורים כי חומר הראיות מצביע על כך שאיבגי לא עבר כל עבירה. לא ייתכן שלפרקליטות ייקח 26 חודשים כדי להחליט על הגשת כתב אישום שבזמן הזה נגרם עינוי דין אמיתי למשה איבגי".