אחרי שתמכו בדני מסטרסון: אשטון קוצ'ר ומילה קוניס התנצלו

אחרי שתמכו בדני מסטרסון: אשטון קוצ'ר ומילה קוניס התנצלו
"ליבנו עם כל מי שאי פעם היה קורבן לתקיפה מינית, התעללות מינית או אונס", אמרו בני הזוג בסרטון שפרסמו ברשתות החברתיות • בסוף השבוע חשף אתר "וראייטי" מכתבים שכתבו חבריו של מסטרסון לסדרה "מופע שנות ה-70" לשופטת בית המשפט בתקווה שתקל את עונשו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מילה קוניס ואשטון קוצ'ר, 09.09.23
צילום: חשבון האינסטגרם הרשמי של אשטון קוצ'ר

השחקנים ובני הזוג אשטון קוצ'ר ומילה קוניס פרסמו הלילה (שבת) סרטון התנצלות, בעקבות חשיפת מכתבי התמיכה ששלחו לשופטת בית המשפט העליון בלוס אנג'לס, שנועדו להקל על עונשו של חברם דני מסטרסון שהורשע בשני סעיפים של אונס בכפייה.

"אנו מודעים לכאב שנגרם מהמכתבים שכתבנו עבור דני", אמר קוצ'ר בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות. "אנחנו תומכים בקורבנות", הוסיפה קוניס, "עשינו את זה בעבר באמצעות העבודה שלנו ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד".

"מטרת המכתבים לא הייתה לפקפק במערכת המשפט או בתוקף של פסיקת חבר המושבעים", המשיך קוצ'ר. "הם נועדו לעיני השופטת בלבד. אין כאן כוונה לערער על עדות הקורבנות או להציף את הטראומות שלהן מחדש. מעולם לא היינו רוצים לעשות דבר כזה ואנחנו מתנצלים אם כך קרה". את הסרטון חתמו בני הזוג במילים: "ליבנו עם כל מי שאי פעם היה קורבן לתקיפה מינית, התעללות מינית או אונס".

בסוף השבוע חשף אתר "וראייטי" מכתבים שכתבו חבריו של מסטרסון לסדרה "מופע שנות ה-70" לשופטת בית המשפט בתקווה שתקל את עונשו. "אני לא מאמין שדני מסוגל להוות איום על החברה", כתב קוצ'ר והוסיף כי "גידול בתו ללא אביה עשוי לגרום עוול כפול". קוניס ציינה במכתבה כי "היחס שדני העניק לאחרים הפך אותו למודל לחיקוי וחבר יוצא מן הכלל".

כאמור, ביום חמישי האחרון גזרה השופטת על מסטרסון עונש של 30 שנות מאסר בפועל, לאחר שהורשע בראשית חודש יוני באונס של שתי נשים בביתו בהוליווד הילס בשנים 2003-2001. לאורך המשפט טען מסטרסון לחפותו וכי כל המעשים המיוחסים לו נעשו בהסכמה.

הפופולריים