עידן עמדי הצטלם לקמפיין חדש למען שיקום החברה בישראל

עידן עמדי הצטלם לקמפיין חדש למען שיקום החברה בישראל
שישה חודשים לאחר שנפצע קשה ברצועת עזה, הזמר והשחקן הצטלם לקמפיין של "מפעל הפיס" • "אני מאמין באמונה שלמה שרק יחד אנחנו יכולים לעבור את הסערה שכולנו חווים כרגע", מסר היום עמדי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עידן עמדי בצילומי הקמפיין של "מפעל הפיס", היום
עידן עמדי בצילומי הקמפיין של "מפעל הפיס", היום צילום: רפי דלויה

הזמר, השחקן והלוחם עידן עמדי הצטלם היום (רביעי) לקמפיין החדש של 'מפעל הפיס' למען שיקום החברה בישראל. "כחודשיים אחרי הפציעה התחילו להגיע הצעות לקמפיינים מחברות רבות", שיתף היום עמדי. "לכאורה חלק לגיטימי בחייו של 'איש מפורסם'. השוני העיקרי היה שאת הפגישות על אותן הצעות היינו מקיימים בחדר צדדי בבית החולים בין טיפול לטיפול".

"משהו בדיסוננס הזה, במעבר החד בין התהליך הסיזיפי והיום-יומי של שיקום לבין הפאר שיוצא החוצה בקמפיין פרסומי, גרם לי לחשוב על מה נכון לעשות בשלב הזה", הוסיף עמדי. "בפגישה עם 'מפעל הפיס' הכרתי אנשים עם לב פתוח. גיליתי גם בפעם הראשונה את עומקה ורוחבה של תרומתם לקהילה. תמיכה נפשית למפונים, תקציבים ועזרה ליישובי קו העימות והקמת מחלקות שיקומיות לפצועים ופגועי המלחמה, הן רק חלק מהפעילות החברתית המדהימה שלהם בשנה האחרונה".

"הרוח של 'מפעל הפיס בתקופה האחרונה הביאה אותי לבחור בהם, אולי מעל הכול בגלל התחושה שיחד אנחנו יכולים להשמיע קול של תקווה בשנה החשוכה הזו", אמר עוד עמדי. "אני מאמין באמונה שלמה שרק יחד אנחנו יכולים לעבור את הסערה שכולנו חווים כרגע. רק באהבה לארץ הזו והאנשים שבה, כי אלה האחים והאחיות שלנו, ואנחנו מחויבים להעניק להם בחזרה".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

הבוקר, לפני הצילומים, עבר עמדי פיזיותרפיה על הסט כחלק משגרת השיקום שלו בחודשים האחרונים. אתמול הוא ציין שישה חודשים לפציעתו בפעילות מבצעית ברצועת עזה, ופרסם סרטון שצולם בתחילת תהליך השיקום שעבר. בסרטון נראה עמדי מתקשה בהליכה, כשהוא נעזר באחד מאנשי הצוות הרפואי ובאימו.

"אין דבר שהוא מובן מאליו בחיים האלה", כתב עמדי בין היתר בפוסט. "למדנו את זה כולנו על בשרנו בשנה האחרונה. הארץ הזו, האנשים בה, תחושת הביטחון, רגעים לבנים, זריחה, שקיעה, התרגשות של אמא מהליכה פשוטה של כמה מטרים של הבן שלה בן ה-35. אין מובן מאליו. הכול עולם ומלואו".

כזכור, בראשית חודש ינואר השנה עמדי נפצע קשה בפיצוץ שאירע במהלך הכנות להשמדת מתחם תת-קרקעי לייצור רקטות לטווח-ארוך באל-בורייג' שבדרום רצועת עזה. באירוע הקשה נהרגו שישה לוחמים ונפצעו קשה שני לוחמים נוספים.

הפופולריים