בחמאס טענו שחטפו חיילים, בצה"ל הבהירו: "אין אירוע של חטיפה"

חמאס טען שחטף חיילים, בצה"ל הבהירו: אין אירוע של חטיפה
דובר חמאס, אבו עוביידה, פרסם הודעה שבה טען שהארגון חטף חיילים בג'באליה. דובר צה"ל יצא בהודעה חריגה שהבהירה שלא אירעה חטיפה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
.
צילום: .

בהודעה שפירסם הלילה (ראשון) טען חמאס שאנשי הארגון חטפו חיילים במחנה הפליטים ג'באליה ברצועת עזה, דובר צה"ל הוציא הודעת הבהרה: "אין אירוע של חטיפת חייל". לפי ההודעה של חמאס האירוע קרה אתמול בג'באליה. הם צרפו תיעוד של גרירה כביכול של גופה ופרסמו תיעוד של נשק אפודים וקסדות.

> עקבו אחר ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות


דובר הזרוע הצבאית של חמאס, אבו עוביידה, פרסם הודעה ברשת בה טען שפעילי חמאס "פיתו כוח ציוני אל אחת המנהרות במחנה הפליטים ג'באליה והפילו אותו במארב בתוך המנהרה ובכניסה אליה, הצליחו להתעמת עם אנשי אותו כוח מטווח אפס ולאחר מכן התקיפו במטענים את כוח הסיוע שמיהר למקום ופגעו בו באופן ישיר ולאחר מכן לוחמינו (מחבלי חמאס) נסוגו אחרי פיצוץ המנהרה שבה השתמשו בפעולה אחרי שהפילו את כל אנשי הכוח - חלק הרוגים, חלק פצועים וחלק שבויים והשתלטו על הציוד הצבאי שלהם".

בג'באליה נמצאו שבעה גופות של ישראליים שנרצחו ב-7 באוקטובר ונחטפו על ידי חמאס לרצועת עזה. גופותיהם של שני לוק, עמית בוסקילה ויצחק גלרנטר, שנחטפו ממסיבת הנובה, וגופתו של רון בנימין שנרצח בטיול אופניים הושבו לארץ לפני כשבוע. צה"ל התיר לפרסום בשישי כי גופותיהם של החטופים חנן יבלונקה, מישל ניסנבאום ואוריון הרננדז, אותרו במחנה הפליטים והוחזרו לארץ. 

הפופולריים