הפעיל החברתי מעזה בעדות קשה מביה"ח: "אנשי חמאס שברו לי את האצבעות והשיניים"

הפעיל החברתי מעזה: "חמאס שברו לי את האצבעות והשיניים"
אמין עאבד העלה לרשת סרטוני ביקורת על ארגון הטרור, בעקבות כך, אנשי ביטחון הפנים בעזה הכו אותו בפטישים ושברו לו את השיניים באבן
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אמין עאבד, מתראיין מבית החולים
אמין עאבד, מתראיין מבית החולים צילום: .

אמין עאבד, פעיל חברתי העזתי שנפצע קשה לאחר שהוכה על ידי אנשי חמאס בשל סרטוני ביקורת שהעלה לרשת נגד הארגון, התראיין היום (הלילה) לערוץ אל-משהד האמירותי מתוך בית החולים בו הוא שוהה בשל פציעתו ופירט על האירוע הקשה שעבר.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

בראיון אמר עאבד: "חמישה אנשים חמושים מביטחון הפנים של חמאס השתמשו בפטישים והחלו להכות אותי ברחוב, הם הכו אותי בראשי ושברו את אצבעותיי".

הריאיון של עאבד לאל-משהד

"הם אמרו שהם אנשי ביטחון הפנים ושהם מרביצים למשתפ"ים ומרגלים", המשיך, "הם השכיבו אותי על הגב ושברו לי את השיניים באמצעות אבן. לאחר כמה זמן אנשים ראו אותי, התקבצו סביבי והעבירו אותי לבית החולים".

לדברי עאבד, הוא חושב על לעזוב את רצועת עזה. "אחרי מה שקרה, אני יודע שייתכן ויהרגו אותי כאן. אני רוצה לשמור על חיי ולהמשיך להגן על בני עמי. מה שעברתי הוא אירוע טרוריסטי, הוא פשע. הדבר הזה מונע ממני להגן על העם שלי. אני לא אהסס לרגע להגן על בני עמי לא משנה מה המחיר. אנחנו מכירים את המחיר הזה מאז שהתחלנו להתנגד לארגון חמאס פוליטית ורעיונית".

הפופולריים